Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

pakao nad paklovima

 

serem se na ekipu koja izgubi 21-10 prvu,okrene drugu i onda izgubi treću 29-9 pa sve i da imaju po 10 godina a ne 16. po treneru pogotovo

Edited by theanswer
Link to comment
  • 4 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Svratio danas na pogledam kvalifikacioni turnir. U Megi je Vulikić imao ozbiljan indeks koji nisam zapazio na terenu. Verovatno zbog ovih silnih faulova koje su pravili na njemu.  Milićević baš ima dobro telo i fizikalije za košarku, dobro trči. U (recimo) dva navrata je fino povukao kontru i završio. Imao je jedno sjajno kucanje, a nešto kasnije i promašaj kucanja na drugi obruč koje bi stvarno bilo fantastično. Mehanika šuta mu je skroz ružna; možda je do moje pozicije na tribinama ali izgleda kao da šutira desnom rukom sa leve strane tela (nadam se da me razumete). 

 

Čini mi se da u Partizanu niko ne deluje da može nešto ozbiljno da napravi. Glišić nije igrao.

Link to comment

Svratio danas na pogledam kvalifikacioni turnir. U Megi je Vulikić imao ozbiljan indeks koji nisam zapazio na terenu. Verovatno zbog ovih silnih faulova koje su pravili na njemu.  Milićević baš ima dobro telo i fizikalije za košarku, dobro trči. U (recimo) dva navrata je fino povukao kontru i završio. Imao je jedno sjajno kucanje, a nešto kasnije i promašaj kucanja na drugi obruč koje bi stvarno bilo fantastično. Mehanika šuta mu je skroz ružna; možda je do moje pozicije na tribinama ali izgleda kao da šutira desnom rukom sa leve strane tela (nadam se da me razumete). 

 

Čini mi se da u Partizanu niko ne deluje da može nešto ozbiljno da napravi. Glišić nije igrao.

 

pa gde si bio?! bio sam na partizanu i gledao drugo poluvreme zvezde.

Link to comment

Glisic se povredio na jutrosnjem mecu, hramljajuci je izasao sa terena mada je kasnije normalno odsetao ka svlacionici

Edited by Team_Penske
Link to comment

da, rekli su mi da je glisic povredio zglob valjda, ne zna se da li ce sutra igrati. nkad manje posecen turnir, nikad manje skauta. okuladza je zato uvek tu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...