Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Da li je ovo naš selektor pokušao da izvede igrača nad kojim je načinjen faul na 10sek do kraja i plus 3 za nas,da neko drugi šutira penale umesto njega? 

 

 

Da, klasično seljaštvo našeg selektora, realno.

Link to comment

nisam gledao nase ali sam gledao kanadjane koji su nam protivnici u cetvrtfinalu, nisu nista posebno. ukoliko ih prodjemo igramo sa usa.

 

stephane gombauld je najbolji igrac koga sam video za sada, igra za francusku. amerikance nisam gledao.

 

inace, u osmini finala igramo sa UAE, spanci su ih dobili 137 - 28.

Link to comment

Bio sam malo nervozan zbog kladionice dok sam gledao utakmice i u takvim situacijama uvek primetiš loše stvari pre nego dobre,ali ovako "hladne glave" mogu reći da je odbrana naših bekova mnogo,mnogo loša,sve poene u drugom poluvremenu maltene smo primali na kašnjenje bekova,uglavnom Pena i na neke bekdor katove. Uz to je Peno bio posebno tragičan u napadu,ništa nije pogodio,a mnogo je u nekim momentima davio loptu. Izvukle su nas neke trojke i generalno dobra odbrana u reketu naših visokih tokom cele tekme. Bacanja smo šutirali kao tim sastavljen od pet Šekova iz regularne sezone.

Link to comment

pa moguce je posto mislim da imaju samo jednog igraca koji je preko dva (pojma nema), a samo startni plej i bek umeju da tapkaju lopti.

Link to comment

lazem, sad sam proverio, delovalo je da ima preko 2 ali nema, visok je 195. ostali su uglavnom nizi od moje zene, bukvalno. sve 170 i 180.

Link to comment

lazem, sad sam proverio, delovalo je da ima preko 2 ali nema, visok je 195. ostali su uglavnom nizi od moje zene, bukvalno. sve 170 i 180.

 

I to sve okrugle cifre, 170, 175, 180, nista izmedju, how very convenient :D Kontam da ih mrzelo da mere pa stavili onako okvirno.

 

Prvi put gledam ovu generaciju, na koga treba obratiti paznju?

Link to comment

I to sve okrugle cifre, 170, 175, 180, nista izmedju, how very convenient :D Kontam da ih mrzelo da mere pa stavili onako okvirno.

 

Prvi put gledam ovu generaciju, na koga treba obratiti paznju?

 

Peno, Voja Stojanović...  Trebao je tu da bude Glišić (98), ali je povređen.

Edited by Jose Raul Capablanca
Link to comment

u 97. godistu samo peno ima talenta da bude ozbiljan kosasarkas, mada je protiv argentine bio uzasan. marinkovic ima zajeban sut, ali to je otprilike to, kenjic ima interesantnu tehniku ali previse slab za cetvorku.

 

u 98. vec ima ozbiljnijih talenata, od njih je samo Aranitovic sad tu, ali jedva da igra.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...