Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

vatima falio i mazalin ako se ne varam.

elem, cestitke klincima da medalji.

od ovih sto su bili tamo jaramaz mi deluje najkosarkaskije, onda novak, mozda tejic.

djoko je uspeo da bude neprimetan u ovoj konkurenciji jbte.

Link to comment

jaramazu ce biti jako eksponiran slabiji decision making u ozbiljnoj kosarci, ali ajd, mozda bude dobar ako poradi na tome. novak je slab, rebic jedva malo bolji, pot ne zna nista, tejic najveci potencijal u ekipi ali zesca dileja u nastajanju. djoko ima fiziku zorana stevanovica, ne moze profesionalni kosarkas od 19 godina da bude u onom stanju. jankovic nema nikakvu igru dalje od pola metra od kosa, ne znam gde ce on naci mesto u ozbiljnoj kosarci.

Link to comment

Ja ne znam šta da mislim što se tiče Jankovića - ponekad je dovoljna i jedna dimenzija u kojoj je igrač dominantan pa da taj igrač uspe. Naravno, bacanja su mu ogroman problem, mada valjda to može da poboljša, kao i neki šut sa poludistance. Inače nema leba.

Prema Novaku osećam nekakvu iracionalnu simpatiju, valjda zbog one tekme protiv Amera prošle godine. Ovo što sam gledao na ovom šampionatu me je prilično razočarao. Mada, opet se vidi da je mudovit i nekako je izgledao kao vođa ove ekipe. Snagu će valjda da nabaci, ne izgleda mršavije od Miljena. :) Naravno, izuzetno je loše što na jednoj utakmici da 32 poena a na sledećoj ga nema.

Link to comment

The captain of Serbia Under 18 National Team, Stefan Lazarevic, said that his dream is to play for Unics Kazan.

Per FIBA EuropeWhat is your dream club to play for?
"Unics Kazan. I think I could play there. That's the kind of basketball that I can play, where I can be good at. I guess sometimes I feel Russian and like Russian players. I would be good there."

 

:o  :ajde: 

Link to comment

Gledam ja, samo više nije zanimljivo. :)

 

Gledao sam sve mečeve, stvarno je prijatno iznenađenje kako naši igraju, a čini mi se da važe za slabu generaciju, zar ne?

Link to comment

Vaze, ali su dobra i borbena ekipa koja igra veoma lepu kosarku. Tako je bilo i pre dve godine.

 

A i nije skroz bez talenta, Peno i visociji Djokovic su ozbiljan potencijal. Ovaj zadnji Penov pas iz udvajanja na svojoj polovini za Vucetica na ziceru(koji je masio) je madjija.

Link to comment

Meni je mnogo simpa manji Đoković, mada će verovatno teško napraviti ozbiljnu karijeru zbog visine. Ali tako je siguran, ne greši i bar na dve utakmice davao je trojke kad se lomilo.

Veći Đoković nije baš mnogo dobro igrao na ovom prvenstvu, ali videlo se od početka da je maltene glavni igrač tima i da može da bude zver. Lazarević mi izgleda perspektivno, jer je čak i davao neke trojke, možda će dovesti šut na neki prihvatlljiv  nivo, onda bi moglo da bude nešto od njega.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...