Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

dva puta imamo identicnu situaciju gde mozemo da imamo jedan brzi i plus poslednji napad i dva puta drkamo loptu da bi sutnuli trojku. neverovatno, ko da im je sarenac trener.tek sam na kreaju ukapirao da je onaj rakicevic klinja iz fmp-a.

Link to comment
ko je bila ona histericna zena u dresu spanjolaca koju je kamera svako malo snimala? necija keva?
zbog nje mi najvise krivo sto smo izgubili i onog malog govnara sto se valjao po terenu ko da su mu glavu otkinuli.
Link to comment
zbog nje mi najvise krivo sto smo izgubili i onog malog govnara sto se valjao po terenu ko da su mu glavu otkinuli.
pa cuj tom malom iberijcu cija je to keva nema vece kazne od ove pobede.
Link to comment
ko je bila ona histericna zena u dresu spanjolaca koju je kamera svako malo snimala? necija keva?
verovatno keva nekog igraca.
zbog nje mi najvise krivo sto smo izgubili i onog malog govnara sto se valjao po terenu ko da su mu glavu otkinuli.
meni zbog toga najvise drago sto su nas dobili. volim kad spanija kara ciganski i govnarski.
Link to comment
najslabiji mvp ikad? u prve 4 ekipe ni jedan igrac nije posebno istakao.
ma gde, legendarni aleksandar gajic je bio mvp. :D posle njega je bio veljko tomovic, a za njega prvi put cujem. generalno gledano u20 mvp ima tezinu, ovi su previse mladi,
Link to comment

pa dobro, oni su imali dobra prvenstva. to sto su nebitnici je druga prica. peno zna kosarke i dobro je sto je otisao negde gde ga nece strucnjaci poput ovog guse formirati. ima nade za njega.inace, u18 mi je nabolje takmicenje, na u20 prvenstvima cesto najbolji ni ne igraju.edit: sad gledam spisak tih mvp titula, mi dajemo daleko najvece nebitnike.

Edited by Joe D
Link to comment
ma gde, legendarni aleksandar gajic je bio mvp. :D posle njega je bio veljko tomovic, a za njega prvi put cujem. generalno gledano u20 mvp ima tezinu, ovi su previse mladi,
Veljko Tomovic je par sezona igrao za sarajevsku Bosnu kad su jos igrali ABA ligu. Po meni gori igrac od Gajica.
Link to comment
Veljko Tomovic je par sezona igrao za sarajevsku Bosnu kad su jos igrali ABA ligu. Po meni gori igrac od Gajica.
gajic je bio proglasen najvecim talentom kada sam ja trenirao kosarku, svi smo znali za njega.
Link to comment
da bas. turniri, bitne utkamice, vazni poeni, veliki porazi i sl. sigurno ni malo ne uticu na formiranje igraca.
Pa ovakvi turniri i ne utičiu ako nemaš šta da razvijaš.Recimo cela ta 87. godište generacija koja nije izgubila ni jednu zvaničnu utakmicu kroz sve U selekcije i koga smo dobili sem Tea?Koliko smo se mi raznih U zlata naosvajali od sredine 90-tih i malo ko je postao igrač.Rezultat na ovakivm takmičenjima ne znači ništa.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...