Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

apsolutno.hrvati su najbolji tim na turniru s tim sto su olako shvatili spance, a kad su se uozbliljili vec je bilo kasno. slavica, mazalin, bender i zizic su igraci o kojima ce se jos cuti.utakmice klinaca su vrlo nepredvidljive, ali slazem se da smo veliki favoriti sutra.

Link to comment
Za to da li će neko postati igrač ili ne sva ta U takmičenja su totalno nevažna.
da bas. turniri, bitne utkamice, vazni poeni, veliki porazi i sl. sigurno ni malo ne uticu na formiranje igraca.
Link to comment
da bas. turniri, bitne utkamice, vazni poeni, veliki porazi i sl. sigurno ni malo ne uticu na formiranje igraca.
verovatno je mislio da nisu pokazatelj. narocito to nisu ova u16 takmicenja, tu uvek ima velikih razlika u fizickom razvoju medju decom, koje se u narednim godinama ispeglaju.edit: nema youtube stream. Edited by Joe D
Link to comment

Ne znam sto kukate na ovu generaciju, ovo mi deluje sasvim OK, ima dosta kosarkaskih poteza. Doduse, sada prvi put u zivotu gledam U16. :D Ali to sam ovako otprilike zamisljao.Peno je stvarno zanimljiv igrac. Ima visinu za pleja, ima OK brzinu (doduse ne znam da li ce biti dovoljno za seniorski nivo), ima sut.Ona odbrana sa presingom na pola mi je delovala skroz smuseno. U jednom momentu se svela na to da svi jure igraca sa loptom. Podsetila me je situacija na momente kada je Partizan forsirao ove godine u EL, delovalo je sasvim OK sve dok ne bismo preterali sa njom. Ne znam sto su odustali od te odbrane u drugom delu lige.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...