Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Meni se dopao i i onaj Ljubenković, koji je doduše, kao i većina trom, ali izgleda kao da je tehnički potkovan i ima smisla za asistenciju. Od Jaramaza, kao i od burazera nekad, dobijam ospice.

Link to comment
Sta i ko je ovaj porzingis, i zasto ga coki jos uvek nije gepekovao?
Nije mamojebac™.Inace, sedeo sam danas sa nekim prijateljima iz košarke i priča se da je U18 reprezentacija bila oslabljena zbog Coviceve odluke da ne pusti svoje igrace da igraju. On je to i najavljivao posle prekida juniorskog finala u Cacku, a reprezentaciju vodi Bucan, trener Partizanovih juniora...
Link to comment

Pa igrao je brano a za tejica znam da je imao povredu. Sad, ne znam kakva je prica sa ostalim igracima.

Link to comment
Pa igrao je brano a za tejica znam da je imao povredu. Sad, ne znam kakva je prica sa ostalim igracima.
Rece JoeD da su svi povredjeni, mada od novog Zvezdinog portparola na drugom topiku dolaze informacije da svi treniraju... Savez je definitivno nemocan da se postavi iznad klubova i njihovih interesa.
Link to comment
  • 2 weeks later...

gledao juce, glisic odlican, peno ce da bude zajeban plej samo ako nauci da sutira. sto je najgore, meni se svidja njegova tehnika suta, ali mu nesto ne ulazi bas. mozda je puno izrastao u poslednje vreme pa mu manjka koordinacije. ali oci ima ko teo.dosta je to tanko sve u svemu. mozda jos aranitovic i jovanovic izadju iz ove generacije, bar tako je to juce izgledalo. iznenadilo bi me da uzmemo medalju, mada ne znam kakvi su ostali.

Link to comment

ma osvojice medalju, ali uzasna grupa igraca. bolje bi bilo da se ne plasiraju za u17 sledeceg leta, peno ce da igra sa starijima, glisic, aranitovic i simanic sa mladjima, ostali neka iskoriste leto da nauce da vode loptu, ako je moguce.

Link to comment
Chad Ford stavio Vasu kao 30. Pika na prvom mock draftu za 2014.
Ako mene pitaš, Miško juri prvu rundu sa Micićem da bi mogao da dobije obeštećenje za njega. Zato ga nije ni dao u neki klub gde bi bio back-up opcija, za razliku od Mege gde će biti prvi igrač i pumpati statistiku.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...