Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

izgleda da smo ipak cetvrti i idemo na turke koji su najjaca ekipa na prvrnstvu.
Rusi dobili Francuze i prvi su u grupi, a mi smo ih dobili 45 razlike. Tuga. Mi smo 4. i idemo na Tursku.
Link to comment
Rusi dobili Francuze i prvi su u grupi, a mi smo ih dobili 45 razlike. Tuga. Mi smo 4. i idemo na Tursku.
I juce su protiv Litvanaca vidjeni™ kao poprilicni autsajderi a dobili su dosta lagano.
Link to comment

inace je nasa strana zreba dosta slabija. francuzi su manje vise insep koji je zvezda drala lagano, litvanci osim sabonisa nemaju neki veci prospekt. sa druge strane turci i spanci imaju dosta talenata, a letonci dva mnogo talentovana visoka igraca i jos dosta talenta pored njih. tu su i dosta jaki hrvati.sto ne umanjuje uspeh nasih momaka, tesko da bi ijedna evropska under reprezentacija mogla da ostane bez 6 prvih igraca i postigne bilo sta.

Link to comment

dobro igraju nasi, dosta kretnji bez lopte, blokova, utrcavanja, konacno u to da se vidi kod neke nase ekipe.ali turci su mnogo talentovaniji i fizicki bolji.

Link to comment

Borbenost nas održava u životu, razlika u klasi je ovde osjetna.Ovaj Kanter je mlađi brat onog Kantera? Fizička sličnost je očigledna.

Edited by bad_lieutenant
Link to comment

Moglo se ovo i bolje na kraju.Hej Dzou, hvala za komentare, zaradio se neki dinar. Mislim da cu i Spance pogurati™ protiv Francuske.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...