Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Slusa li neko ovog cara na Sport klubu, kog je nesrecnim sticajem okolnosti zapalo da prenosi U-20 Evropsko? Vec danima miksuje neznanje i ljutu dekoncentraciju

Link to comment

naravno da nije kad fali 7 bitnih igraca, od toga 5 visokih. plus brano igra sa povredom kolena. sve sto nije ispadanje iz divizije je super.btw, kakav je specimen onaj letonac iz kahasola, jebem ti sunce.

Edited by Joe D
Link to comment

"Italijan" Abas ima jako cudan sut iz daljine, ali pogodio je brdo vaznih, ukljucujuci kamen s ramena protiv Litvanaca u finisu, kojim je dao sansu da se vrate. Inace, cenim da je prava sreca sto nismo gledali na TV nijednu utakmicu nasih. Plakali bi verovatno kad uporedimo sa ovim sto igraju najbolji.

Link to comment

NIsam gledao ni jednu utakmicu, ali cisto uporedjujuci rezultate, mi, ni ovakvi kakvi smo, nismo bez sansi za visok plasman. Da smo kojim slucajem kompletni, prosetali bi se do titule... Mozda i gresim, ne znam kakve si Turci, Spanci....

Link to comment
ipak 30 razlike na kraju. ako ja dobro racunam, verovatno idemo na spance u 1/4 finalu. jako lep uspeh.
To je ova ekipa koja je otisla bez 4-5 glavnih igraca? :huh:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...