Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Onaj Francuz, Livio Jean-Charles, bi trebao biti najzvucnije ime. Preleteh rostere ostalih reprezentacija, osim Slovenaca i tih par nasih ne znam nikog.
Igra i Miluokijevljev™ Afrogrk™
Link to comment

U20 izgubila opet, sada od Grka, 79-73. Ivan Marinkovic 17, Luka Mitrovic 15 poena, Miljenovic 10 koseva, 4 asistencije.

Edited by pantelia
Link to comment

Odgledao sam zadnju cetvrtinu polufinala sa Australijom na Univerzijadi, izgubili smo uz malo je reci ocajnu igru. Promasimo pa uhvatimo loptu pa opet promasimo i tako u krug.Na flashscore vidim da smo na poluvremenu imali +16

Link to comment

Tek danas video da ove U20 što se sada bore za opsanak vodi ex "mlad i perspektivan trener Partizana"Hebote taj Vlada(o?) Jovanović postaje srpska verzija "Džouk" Vrankovića.Samo ne znam koje rodbinske tazbinske i druge kumovske veze njemu našle taj posao.Nema veze izgube sve ispadnu, ali šta klinci mogu da nauče od jednog Vlade fucking Jovanovića?

Link to comment

a i ova je osvajala medalje. generalno, iz kog god godista po dva upotrebljiva igraca da se izvuku i da se sutiramo u dupe od srece. vrhunskih talenata odavno nema.doduse 95. nam je najjace godiste u poslednjih mnogo godina, ali idu na prvenstvo u jadnom sastavu i ne bi me zacudilo da prodju slicno kao ove dve godine starije kolege.

Link to comment

Meni samo nije jasna minutaza Luke Mitrovica. Decko je u proseku igrao nekih 23 minuta a za to vreme imao, lupam malo napamet, 17p i 8sk. Ajde da smo ganjali kao nekakav rezultat pa kao Vlada rotira sve igrace. Pritom se iz aviona vidi da je Luka daleko najkvalitetniji od svih, naravno uz Miljenovica koji je ionako igrao rovit.

Link to comment

Rebrača:- Tu se usađuje taj karakter, voljni momenat, saznanje šta znači taj dres, ali i igrački momenat. Nekada se znalo šta se radi na treningu: šut, kretanje u dribling, prednja i zadnja promena i kraj priče. Sada im crtaju akcije, uče ih po 25 napada napamet. Šta će njima to?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...