Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

igra u16 avgusta. cale mu je beogradjanin, tu je odrastao. ja bih rekao da je jedini talenat u svom godistu od onih sto su igrali u reprezentaciji koju sam gledao, 98. godiste ima par zanimljivijih igraca.

Link to comment
igra u16 avgusta. cale mu je beogradjanin, tu je odrastao. ja bih rekao da je jedini talenat u svom godistu od onih sto su igrali u reprezentaciji koju sam gledao, 98. godiste ima par zanimljivijih igraca.
hvala!
Link to comment
bacanja 3 od 12, trojke 1 od 11. mocno
strava i užas... još tome dodati po jednu izgubljenu loptu na svaku asistenciju...I onda još na 50 sek do kraja možda i odlučujući napad - Bezbradica šuta trojku :isuse:
Link to comment

Onaj Francuz, Livio Jean-Charles, bi trebao biti najzvucnije ime. Preleteh rostere ostalih reprezentacija, osim Slovenaca i tih par nasih ne znam nikog.

Link to comment

Fale Dangubic i Cvetkovic, pretpostavljam da Dangubic ne igra zbog priprema sa A reprezentacijom, a sta je sa Cveletom? Jos vuce povredu?

Link to comment

Ali zato: mladi Zrenjaninac Dino Radončić(već u Barsi) danas u Tivtu debituje za CG kadete. Luka Dončić(otac Saša bivši igrač KKCZ) je već na pripremama kadeta Slovenije. Vuk Lazić i Srđan Broćić uveliko igraju za hrvatske kadete(mogli bi pričati i o perspektivnom bratu Marka Banića, ali za njega manje-više, i Marko je igrao za hrvatsku repku). Sin Mirka Milićevića, Marko, uveliko je Yesukan Onar.Toliko o radu saveza.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...