Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

zato su turci zakon, uvek prenose sve meceve. nadam se da ce ipak biti prenosa iz slovenije.

Link to comment

Sumnjam, nasi igraju u Kranjskoj Gori a tamo ne verujem da uopste postoje uslovi za TV prenos jer je dvorana jako mala, ima samo jednu tribinu koja prima oko 500 gledalaca.

Link to comment

gledao sm finale u17 prvenstva. svideli su mi se buduci igraci kentakija, nije losa generacija. najbolji su jabari, okafor i winslow. izgleda da su angazovali nekog srbina da im objasni sta je zona posto su je igrali 40 minuta. kod australijanaca je dobar exum, lako se krece, ali ima sut kao tepic.

Link to comment

Sto si tako siguran da ce u Kentucky? Jabari je igrao povredjen, a Dakari Johnson je propustio finale. Treba reci da je i ovaj Frankamp demonstrirao neverovatnu pracku. Sto se zone tice, nikad mi nece biti jasno zasto je neki treneri igraju sa ovako fizicki dominantnim timovima. U Australiji mi se osim Exuma dopao i Duncan, iako ga je Okafor uneredio. Djeric nista osim prangije kojom je unistio Hrvate. Tako da sam protiv tvoje inicijative za dodelu pasosa :) Na kraju, tri ubedljivo najbolja tima su uzela medalje. Koga interesuje, ovde se mogu pogledati sve utakmice Litvanije, utakmica za trece mesto i finale.

Link to comment

ma zajebavam se za kentaki posto je kalipari poceo da uzima sve sto vredi :Djeste, frankamp ima strasan sut. slazem se za djerica, pitanje sam postavio nakon utakmice koju nisam gleda.. :)

Link to comment
jeste, frankamp ima strasan sut.
na espn recruitingu ga nahvalishe za kadar neveru, a na top 100 za klasu im je #72. deo iz teksta o njemu:
Frankamp is also much better at creating his own shot than he is given credit for because his ball handling iS tight and he is very smart and crafty not to mention his high basketball IQ. We love his toughness and competitiveness and he has been a very consistent performer. At times we see a little John Stockton in Frankamp.
Link to comment

dobro, andusic zasluzuje da igra, ali takodje zasluzuje i brano sa onakvom prackom.

Link to comment

lepo je sto smo odustali od starog koncepta i krenuli da razigravamo najtalentovanije. miljenovic je usao tek u drugoj cetvrtini.

Link to comment

Ubismo ih, ovi mladi Crnogorci losije brane pick igru od Crvene zvezde. Pored toga smo i veci i jaci i kvalitetniji. Kad bi nasi zapeli moglo bi biti 50 razlike, barem mi je tako delovalo to sto sam video.Btw, ima prenos na nekoj lokalnoj televiziji, nemam link.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...