Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Ma Partizan je uzas, odgledao 3 njihova meca, pojedini igraci su toliko glupi da to boli. A jos igraju protiv Sloge. Jedino ako te bas zanima da gledas Miljenovica, mada se ni on ne sastavlja sa loptom.Sa druge strane, imas duel insajderovog pulena Vujovica i novog prospekta nase kosarke Milutinova. Zanimljivost u najavi, osim ako Hemofarm zaigra u najjacem sastavu, a valjda nece.

Link to comment

pa gleda mi se miljenovic, mada me muka uhvati kad pomislim da igra juniorsku ligu. vujovica sam gledao milion puta, jedino da odem zbog milutinova...

Link to comment

idem na mega-hem...pre Vasine povrede ideja je bila da Mega nastupi u najjacem sastavu, da se prikljuce i Vasa i Bojic iako nisu igrali juniorsku ove sezone, a sada ne znam u kom ce sastavu nastupati sutra...mozda se prikljuci Avramovic ako ima pravo nastupa

Link to comment

Kazu da radi dosta u teretani u zadnje vreme, tako da i nije cudno sto igra slabije te utakmice. Mada on meni deluje toliko fizicki zapusteno da sumnjam da ce moci u budcnosti da igra odbranu i na nivou Teodosica.

Link to comment
Kazu da radi dosta u teretani u zadnje vreme, tako da i nije cudno sto igra slabije te utakmice. Mada on meni deluje toliko fizicki zapusteno da sumnjam da ce moci u budcnosti da igra odbranu i na nivou Teodosica.
takva mu genetika, cale mu je isti takav.
Link to comment
Smor
Na vreme sam te uporozio.Doduse, i u vizuri je bio plac majke bozije od kosarke, ali bar je bilo neizvesno. Hemofarm ispustio 8 razlike u zadnjih minut i deset sekundi, ali je Vujovic promasio polaganje na drugi obruc za prosuzetak.
Link to comment
  • 2 weeks later...

sutra u 15:00 igraju kadeti partizana i zvezde u hali sportova. idem da gledam. joe, jel ima neko bitan u ekipama?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...