Jump to content
IGNORED

Pomoć prijatelja


MaryPoppins

Recommended Posts

sta ce ti to bubo?
sta ce mi, di smem da ti kazem ^_^edip@buffalo. reshio si da me sludis, vidim. uslovi za to su nikad bolji :lolol: Edited by thermal bug
Link to comment

pa stavi general class teacher, as in "učitelj generala klasa" :lol:edit: ozbiljno, malo sam prošvrljao, to su neki prevodi koji se koriste

Link to comment
pa stavi general class teacher, as in "učitelj generala klasa" :lol:edit: ozbiljno, malo sam prošvrljao, to su neki prevodi koji se koriste
hvala sasvim, razmotricu...
Link to comment
  • 2 months later...

da uvedemo "proganjac iz ljubavi"? zvuci onako, romanticarski bolesno.nas zakon to, naravno, ne poznaje. ali sta mi naprica zena, mnogo je klizav teren cak i u ozbiljnim pravosudjima, da je sad dosta zajebano dobiti i zabranu pristupa jer se, bozemoj, krse ljudska prava na slobodno kretanje.

Link to comment
da uvedemo "proganjac iz ljubavi"? zvuci onako, romanticarski bolesno.nas zakon to, naravno, ne poznaje. ali sta mi naprica zena, mnogo je klizav teren cak i u ozbiljnim pravosudjima, da je sad dosta zajebano dobiti i zabranu pristupa jer se, bozemoj, krse ljudska prava na slobodno kretanje.
dada, ljubitelj smarach ^_^manijaci svih zemalja ujedinite se!
Link to comment
da uvedemo "proganjac iz ljubavi"? zvuci onako, romanticarski bolesno.nas zakon to, naravno, ne poznaje. ali sta mi naprica zena, mnogo je klizav teren cak i u ozbiljnim pravosudjima, da je sad dosta zajebano dobiti i zabranu pristupa jer se, bozemoj, krse ljudska prava na slobodno kretanje.
U Italiji su presekli i upisali u Zakon lepo Stalking i gotovo. Inače bi bilo kriminalno proganjanje.
Link to comment
  • 3 weeks later...

zemljomerski ili geodetski podaci neophodni za proces izgradnje, to bi bilo opisno. ako ti ide u kontekst, mozda geodete koji kontrolisu da li je gradnja preterana za teren na kome je.

Link to comment

pa nije bas to, to je vise osoba koja se bavi merenjem ( ili predvidjanjem) kolicina koje su potrebne da se napravi objekat. znaci u principu se bave izradom predmera i kontrolom ugradjenih kolicina materijala. e sad kako to da srocis to je pitanje koje mene dugo kopkaedit.da malo razradim. u svetu postiji kao posebno zanimanje za koje se posebno skoluje. pored kolicina mislim da se bavi i cenama. kod nas to rade arhitekt. ili gradj. inzenjeri ( tehnicari). znaci preveo bih to kao kalkulant (analiticar, procenitelj, kontrolor) kolicina ( i cena) ili recimo "predmeraš"

Edited by yabadaba
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...