Jump to content
IGNORED

Yokoso! Japan


Yoyogi

Recommended Posts

3 minutes ago, *edited by mod said:

Ako si u subotu u Tokiju i nije kiša, idi tu oko ranog popodneva npr 2 popodne do Yoyogi parka. Ima tih nadrealnih Japanskih rokabili batica na samom ulazu.

 

ima svega, od kopija ramonesa do double dutch natječaja u grupnom preskakanju konopa

 

odličan tip

 

 

 

 

 

  • +1 3
Link to comment

@Leiasta planiraš za roaming? tokio je solidno pokriven sa WiFi, ali svakako je poželjno više. ja koristim Airalo eSIM. odlično se pokazao u USA i u Srbiji

Link to comment
29 minutes ago, dragance said:

Zamisli da naleti na Yoyogija! Presekla bi se :D 


ima jedan žestoki krcundzija na twitteru, živeo u japanu godinama. nivo nadrkanosti je yoyogi+

Link to comment
1 hour ago, Ros said:

@Leiasta planiraš za roaming? tokio je solidno pokriven sa WiFi, ali svakako je poželjno više. ja koristim Airalo eSIM. odlično se pokazao u USA i u Srbiji


Hvala, baš sam i to htela da pitam 😊

 

A vidi ovo čudo :lolol: Ako ideš s nekim Nemcima kojima na dalekom Istoku fali topli dom

https://maps.app.goo.gl/zPjebdSbooZHe3QS8?g_st=ic

 

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, dragance said:

Zamisli da naleti na Yoyogija! Presekla bi se :D 


Meni je on sjajan lik, svašta zanimljivo je pisao po forumu i šteta da ga pamtite po nekim bezveznim svadjama

Ali odavno nije tu pa mi je bezveze sad da ga cimam

 

Link to comment
4 hours ago, dragance said:


Gde se mogu naći dobre ribe u Tokiju? :naughty:
- Na Tsukiji pijaci!

Bilo nekad, sad je Toyosu. 

Link to comment
1 hour ago, Ros said:

@Leiasta planiraš za roaming? tokio je solidno pokriven sa WiFi, ali svakako je poželjno više. ja koristim Airalo eSIM. odlično se pokazao u USA i u Srbiji


:thumbup:


ako neko hoce Airalo referral ($3), PM me. 

Link to comment
7 hours ago, dragance said:


Za mene ubedljivo najlepši deo Tokija je istočni deo, Asakusa. 

 

Jos jedan :thumbsup: za Asakusa deo - i dodao bih bar jednu noc u nekom ryokan-u (tamo ih ima dosta).

  • +1 2
Link to comment

ne mere se asakusa kombinovati sa severom shinjuke

 

preko sat vremena putuje metro do tamo

 

msm ja znam šta bih uradio ali dobro

Link to comment
1 minute ago, dragance said:

Ti bi u onaj gej bar odmah u shinjuku koji je pomenut malopre.

 

moras mu jos reci kojom linijom si isao, i u koje vreme. pa da se na vreme zagreje

  • Haha 1
Link to comment
7 hours ago, Eleniko said:

 

shin okubo /k-town/ je dobar izbor, shinjuku je u walking zoni samim tim i golden gai/kabukicho koji će ti biti prvi izbor za nightlife - ako budeš imala snage - barovi restorančići itd

 

 

Iako je daleko od toga da bude off the beaten path, ovo mesto je pre deset godina bilo jako zanimljivo i filmicno (sad ko zna). Samo ne ici na mesta koja su izlistana u bedekeru. Mi smo isli dva puta, ulazili u random praznjikava mestasca i oba puta je bila neka super prica. Prvi put gazda neki Japanac koji ne govori nijedan jezik dobro, ali obozava francuske sansone i peva ih, redovno nastupa (dao nam i neke flajere). Drugi put opet prica sa gazdom, neki novinar, propotuvao, pun svakakvih prica, na kraju nije hteo ni da nam naplati pice. 

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...