Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

Mozda sam mnogo zao, ali mnogo mi smesna amer. porodica na odmoru na Havajima, sve onako tematski (to je iz albuma sa stotinu takvih kicerajskih slika sto mi poslala familija od tamo - nisu oni na slici, thnk god - ali ovo je, onako, vrh). I Ned Flanders se ponekad odmara.:)amerhavaji.jpg

Link to comment
Mozda sam mnogo zao, ali mnogo mi smesna amer. porodica na odmoru na Havajima, sve onako tematski (to je iz albuma sa stotinu takvih kicerajskih slika sto mi poslala familija od tamo - nisu oni na slici, thnk god - ali ovo je, onako, vrh). I Ned Flanders se ponekad odmara.:)
hehe. si siguran da to nije iz nekog filma!? mislim- da li je moguće da realni ljudi ovo rade? (retoričko.)da, u pravu si- znaju upadati u oči svi ti turista sam, tim se dičim pojavni oblici. i meni su pre (tragi)komični nego za hejta.
mrzim da idem kod frizera, a krajnje je vrijeme
razumem hejt. ja mrzim da se češljam, a moram bar jednom dnevno kad idem međ ljude. prokleti poso. dry.gifali volim kad me šišaju, međutim niko neće da striže na neočešljano.
Link to comment

meni su flat cipelice i skinny pantalonice super slatkice, al to polako izlazi iz mode.... sad su opet na redu flare farmerice -- sto se mene tice, uopste nisu za hejtovanje

Link to comment
meni su flat cipelice i skinny pantalonice super slatkice, al to polako izlazi iz mode.... sad su opet na redu flare farmerice -- sto se mene tice, uopste nisu za hejtovanje
To su zvoncare? Ako jesu zvoncare, vreme je za samo-oslepljivanje. Samo čekam da taj hipijevski užas uzme maha, sa sve lanenim košuljama i trakama oko glave, pa da mogu više da prestanem da izlazim iz kuće. A skini džins za štiklama je nešto najseksi što se ovih dana može videti u gradu popodne. Edited by mojo
Link to comment
hehe. si siguran da to nije iz nekog filma!? mislim- da li je moguće da realni ljudi ovo rade? (retoričko.)da, u pravu si- znaju upadati u oči svi ti turista sam, tim se dičim pojavni oblici. i meni su pre (tragi)komični nego za hejta.
Ма имају ту црту да воле да се облаче у нешто. Почев од Ноћи вештица, преко разних журки по школама где се облаче у ово и оно (моја госпоја је једном сашила неколико десетина неких прслука кад је требало ваљда у петом разреду да покушају да један дан глуме шеснаести век). Ко је, уосталом, измислио костим у облику воћке?И после праве тематске журке, и ваљда што стилскије то куље. Прави се гусарска журка, или се скупе љубитељи игара на свој конгрес (опет журка само са изложбеним делом) и онда на све стране имаш ликове из игара. Кад је излазио последњи део Ратова звезда, један од педесет Дарта Вејдера је опљачкао биоскопску касу... међу још двеста маскираних у белу пластику, ајде ти сад нађи ко је :P. Могуће је да је ладно оцепио карту и одгледао филм.Као домаћи туристи не одликују се нешто нарочито, мада се ипак распознају. Живео сам у војно-туристичком месту, и повремено сам чуо "whacha lookin at me, I ain no goddam tourist!". Мало је и годило то што сам био као домородац, а онда окачим хорацијержcool.gif и фоткалицу и изигравам туристу cool.gif.
Link to comment

ukapirala sam da više ništa ne hejtujem od odevnih i ukrasnih predmeta na ljudima. ono što ne bih obukla ili stavila na sebe mi je samo pomalo smešno, ali skroz bezazleno. na primer, gumene čizme. ovde jesu korisnije od kožnih, pošto je previše soli i bara na ulicama, ali kad god gledam ljudima u noge u ovim gumenjacima, imam asocijaciju da su farmeri koji hodaju po blatnjavoj njivi ili kroz svinjac ili tako nešto...i bude mi malo smešno. a ovde se svima dopadaju, pa više ne smem ni da kažem da mi je smešno. imaju i neki ultra skupi gumenjaci brendirani po izlozima ispod nekih diorovih pocepanih kobajagi šalova za muškarce...oni su kao fuzija farmerskih i rudarskih čizama. a rudarske čizme sam nosila, nije baš udobno. jedino što su korisne, može komad stene da padne na stopalo, ništa se ne oseća. ko zna, možda ih jednog dana i kupim kad mi dosadi da čistim cipele. biću sebi smešna, ali ću manje brinuti da ne ugazim u baru...

Link to comment
steta, lepo devojce pa tako da usere :lol:
e ako se ne dovucem u grmlje na taj prvomajski uranak, da iz prikrajka shacnem sve te sa modnih pista utekle rafinirane dushe sa dobro osmisljenim garderobama i estetskim sudom o jebeno svemu. sve sam arbiter elegancije, petronije do petronija. do mojega.ti si cmrlj forumska joan rivers, fashion police majkumu.
Link to comment
e ako se ne dovucem u grmlje na taj prvomajski uranak, da iz prikrajka shacnem sve te sa modnih pista utekle rafinirane dushe sa dobro osmisljenim garderobama i estetskim sudom o jebeno svemu.
najbolji izgovor za voajerstvo koji sam cuo u svom dugom i interesantnom zivotu <_<
Link to comment
e ako se ne dovucem u grmlje na taj prvomajski uranak, da iz prikrajka...
ako se adekvatno obuces i brendiras, ne moras iz prikrajka. mozemo zajedno da odemo kod stiliste da se spremimo.ja ne volim uske farmerke, davno sam ih mrzela na ovoj temi (dokaz), tako da mislim da su farmerke, a ne cipele, problem.ono sto dosledno ne volim su semi-stikle, one 3-5cm. ili jesi ili nisi, ovo mi gotovo uvek patkasto izgleda. bila moda pre par godina da stave onaj klitoris na mesto potpetice, nikad nisam shvatila zasto, beskorisno je, niti ulepsava, niti izvija nogu, niti je stabilnije za hod. inace, ja stikle imam u solidnim kolicinama, ali ih ne nosim skoro nikad, prevelika sam :(ovaj dzibro trend mi je stvarno ogavan:21.jpg
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...