Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

sta smo imali?fashion fwd chicks + gazza gade se baletanki kao takvih.oni precizniji gade se baletanki samo na debelim zenama (i nogatim, kratkonogim i ne znam kakvim ono jos bese).trecima su fuj jache zene (bedevije?) na stiklama koje se usude da udju u skinny jeans.al robujete ...pa sta da nose te debele zene - ni stiklu, ni ravno, najbolje da se odmah ubiju bosonoge, a?(za ziherase: jeste, ja sam debela zena i nemam sta sutra da obujem)

Link to comment
Imam rešenje. Skotovi da nose burku uz baletanke. A i uz bilo koju drugu obuću.
Ali burku na nogama.
sve sam to nabavila. samo mi fali burka za pljugu i mogu mirno da idem ulicom.
Link to comment
plus meleon. bilo lijepo na pocetku kad su izabrani primerci hodali, sad je posrnuce. sladja za sledeci premijerov parastos sigurno nosi baletanke umesto platformi.
+ meleon i jedan. na baletanke se pale samo zanemoćale džemperlije. da parafraziram ovo kampokeijevo, duge noge i štiklaje nikad ne izlaze iz mode.
Link to comment
+ meleon i jedan. na baletanke se pale samo zanemoćale džemperlije. da parafraziram ovo kampokeijevo, duge noge i štiklaje nikad ne izlaze iz mode.
ti si uvek za jedan više
Link to comment
sta smo imali?fashion fwd chicks + gazza gade se baletanki kao takvih.oni precizniji gade se baletanki samo na debelim zenama (i nogatim, kratkonogim i ne znam kakvim ono jos bese).trecima su fuj jache zene (bedevije?) na stiklama koje se usude da udju u skinny jeans.al robujete ...pa sta da nose te debele zene - ni stiklu, ni ravno, najbolje da se odmah ubiju bosonoge, a?(za ziherase: jeste, ja sam debela zena i nemam sta sutra da obujem)
obuci sta oces, samo nemoj stiklu na uski djins, zbilja je degute.
Link to comment
pa ne znam sta ti tacno zamisljas ...je l ovo degute?
ma ne zamisljam nista, samo dajem svoj sud, kao prekaljeni esteta.ne ide mi to, pa me ubite. ko patike na najlonke.
Link to comment
pa ne znam sta ti tacno zamisljas ...je l ovo degute?
Више не знам. Седамдездруге ми је било скроз без везе кад сам видео рибу која носи чакшире на ципеле са штиклама и најлон чарапама. Напросто ту слику нисам могао да склопим - уз панталоне су се дотле носиле патике или ниске ципеле или дубље ципеле, ал' никад штикла и провидне чарапе. Као оно што су нас убеђивали да не иде, шгјз, млеко са црним луком или банане са киселим краставцима. Е сад је одједном могло, чак мислим да се то после толико раширило да је постало нормално - и да сам то тек накнадно видео у модним часописима.Корак по корак, што некад није могло, ће да може, мења се то. Рецимо... дукс. За моју генерацију, дукс је био материјал за зимске гаће, тзв дуксерице, и то су носиле само бабе. И моја. Терали и мене да носим, издржао једну зиму и сморио се скроз, спутава покрете, а било би ме бламота да је неко случајно приметио да их носим, појели би ме живог у забавишту. А ево сад носим један дукс преко главе... тј облачим га преко главе, има рукаве и крагну. Да ми је неко пре 20 година рекао, итд.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...