Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

Drago mi je da nisam usamljen. Lepe noge jednostavno izgledaju lepse u baletankama. Ko sto navodno kazu u Bosni, "bijela kosulja i kruta kita nikada ne izlaze iz mode", e tako nesto bi moglo i da se kaze za baletanke.

Link to comment
Drago mi je da nisam usamljen. Lepe noge jednostavno izgledaju lepse u baletankama.
da,ali SAMO lepe noge izgledaju lepo u baletankama ali njih nose svi,i one sa kratkim nogama pa su tako jos krace,i one sa debelim nogama pa su tako jos deblje,i one sa krivim nogama pa su tako...i one sa velikim stopalima pa su tako jos duza..baletanke su bas teske za izgledati dobro u njima a svako ih nosi
Link to comment
potpuno svesna da cu navuci opsti bes: baletanke. jos gore, uske farmerke i baletanke :puke:
plus meleon. bilo lijepo na pocetku kad su izabrani primerci hodali, sad je posrnuce. sladja za sledeci premijerov parastos sigurno nosi baletanke umesto platformi.
Link to comment

o jebote, kad ste hejtovali krokse, ja sam posedovala limun zute sa buba maromkad ste hejtovali uggs, ja sam nosila ljubicaste kratkesad hejtujete baletanke, ja imam jedno sedam pari, plus jedne camper u kolima (za voznju -_- )idite u pershun

Link to comment

ja teo da pazarim onomad kod miska za 2 iljade umesto 10, nije bilo broja. nosio bi to, al sta pa ja znam kad ne izlaznim iz laznih kroksica (po kuci)

Link to comment

ja nemam izvajano nista, pa nesto mislim da ne izlazim iz kuce. samo mi je frka kad dodje postar ili ova sto ocitava vodobrojilo pa me vide neizvajanih nogu u klompama.baletanke su super. mislim da sam pokrila cijeli spektar duginih boja u svojoj kolekciji, a ni sa dezenima ne stojim lose.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...