Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

jbg kad sam izbirljiv. a ova plava sa doticnog MY najvise lici onom sto trazim a da ne moram da puknem $700.(ja se nadam) ...
Nije bre 700€, to sam ja pomešala cene. Ženski kaput u MY koji sam usput videla je 35.000 dinara. Edited by halloween
Link to comment
tesko da ovo moze biti slucajno. mora da je to ipak nekom lepo. ti sto im je to lepo, koliko sam primetio, obicno imaju znatno duzu kosu od veselnika radomana. ne znam da sam vidjao ljude s kratkom kosom i bez zulufa. s dugom sam vidjao. opet, musko sam, mozda primecujem sem kad je u pitanju drasticna razlika. a da je ruzno - ruzno je. i to bas.
hmm... šta je to sa znatno dužom kosom? bila je ona frizura pre jedno 20 godina, mašinicom ošišani zulufi i potiljak, a ostatak dugačko pa može i u rep... ako na to misliš, to još i bože pomozi, ima i kome stoji. ali ova radomanija je više na kratko a zulufi izbrijani, to je delo žileta a ne mašinice. sad sam se setila još jedne čudne pojave, ali to je bilo u inostranstvu, tu gde sam bila, svi muškarci koji su imali bradu bilo kakvu, od par dana ili dužu po celoj bradi ili sačmaru ili bilo kakvu, i imali su jednu demarkacionu liniju negde na sred podvaljaka. to je valjda tako običaj, kultura, šta li je... od te linije pa na dole izbrijano glatko. ogavno...
nego, koji je fazon sa zenama i onim radom prebacivanja kose s jedne strane preko cele glave kao da pokrivaju celu? jako je jadno a i ne cini mi se da moze tako dugo da stoji osim ako ne prilepe kao periku.
to je lansirano osamdesetih iz serije 'na tajnom zadatku', manekenstvo, fotomodelstvo, izazovnost. :lol:
Link to comment
sad sam se setila još jedne čudne pojave, ali to je bilo u inostranstvu, tu gde sam bila, svi muškarci koji su imali bradu bilo kakvu, od par dana ili dužu po celoj bradi ili sačmaru ili bilo kakvu, i imali su jednu demarkacionu liniju negde na sred podvaljaka. to je valjda tako običaj, kultura, šta li je... od te linije pa na dole izbrijano glatko. ogavno...
O, pa kad nisi u stanju primiti sublimnu poruku. To ti je muškarac 2/1, za neobaveznu avanturu (strnjište) + materijal za odgovornog oca koji će se brinuti za potomstvo (demarkaciona linija).
Link to comment
hmm... šta je to sa znatno dužom kosom? bila je ona frizura pre jedno 20 godina, mašinicom ošišani zulufi i potiljak, a ostatak dugačko pa može i u rep... ako na to misliš, to još i bože pomozi, ima i kome stoji. ali ova radomanija je više na kratko a zulufi izbrijani, to je delo žileta a ne mašinice. sad sam se setila još jedne čudne pojave, ali to je bilo u inostranstvu, tu gde sam bila, svi muškarci koji su imali bradu bilo kakvu, od par dana ili dužu po celoj bradi ili sačmaru ili bilo kakvu, i imali su jednu demarkacionu liniju negde na sred podvaljaka. to je valjda tako običaj, kultura, šta li je... od te linije pa na dole izbrijano glatko. ogavno...to je lansirano osamdesetih iz serije 'na tajnom zadatku', manekenstvo, fotomodelstvo, izazovnost. :lol:
nisam mislio na te izbrijane nego sam primetio neke ljude s kosom do ramena recimo, ravnom, pa izbriju zulufe tako da izgleda da im je sva kosa iste duzine, ono kao zene. a sad cu morati da sacujem okolo da vidim i ja uzivo te kratke kose bez zulufa. verovatno sam ih i vidjao. desava mi se nekad da kod ljudi znam da mi nesto smeta, da nesto nije kako valja ali ne znam sta. mozda je to!
Link to comment
O, pa kad nisi u stanju primiti sublimnu poruku. To ti je muškarac 2/1, za neobaveznu avanturu (strnjište) + materijal za odgovornog oca koji će se brinuti za potomstvo (demarkaciona linija).
auuu :lol: šta li tek ovi zulufi poručuju :o
a sad cu morati da sacujem okolo da vidim i ja uzivo te kratke kose bez zulufa.
svašta ima na kugli zemaljskoj :D na primer, ne čudi me radoman božović... hoću da kažem, ima ljudi kod kojih me ništa ne čudi, nego sam pre neki dan videla normalnog čoveka, normalno odevenog, čak lepog, a s tom frizurom, pa sam se ponadala da postoji neko razumno objašnjenje...
Link to comment
  • 4 weeks later...
ovo mi postaje opsesija. zašto svi primerci imaju kovrdžavu kosu?
eh, živana, ti bi i na kući koja gori prvo primetila da otirač za noge stoji ukoso :).meni na ovim primercima ljudskog roda prvo upada u oči kratko i ravno čelo.možda im je neko objasnio Ineki ambiciozni frizer?) da će im bez zulufa kosa na glavi manje delovati kao da je crvenkapa podvezala kapicu ispod brade...ono što je adam pitao za žensko prebacivanje kose ništa ne razumem. dajte malo slika, ljudi... ilustracija.
Link to comment
eh, živana, ti bi i na kući koja gori prvo primetila da otirač za noge stoji ukoso :).
:D
ono što je adam pitao za žensko prebacivanje kose ništa ne razumem. dajte malo slika, ljudi... ilustracija.
ja prvo pomislim na vikijpeg&lastModified=1271209699000
Link to comment
  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...