Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

A ja mislio ovde sve new-age snobovi što bi s radošću platili tu mizeriju... Meni i 12k domaćih puno (nedostižno) za onaj pea-coat...
i meni je puno, a zar nije 15k? ranije je pratio cenu parke
Link to comment

Kako je ovaj topik otisao u tri lepe... :lol: Evo sta je hejtujem volim201012120174.jpgAli na netu 250$, pitaj boga koliko je kod nas. A video sam jedan mlooogo lep kaput u LaCosteu. Volim da zamisljam da je od kasmira, da kosta 50k i da ga ja uzmem na snizenju za trijes!

Link to comment

pre neki dan sam u tramvaju video devojku koja nosi ovakve cizme, samo sto se ova kosa vuce po zemlji i trsava je.. mislio sam da vodi dve pudlice sa sobom.Alexander-Wang-Polina-goat-fur-leather-boots.jpg

Link to comment
Nemanja iz Jarbola godinama nije izlazio iz kozuha..
Ne bih znao za "godinama", ja ga na dve svirke video u istom. Komentar mog drugara: "Ovako se ni moj deda s Majevice ne bi obukao!".
Link to comment

dajte uozbiljite se! angry.gifimam hejt na pojavu odnosno nepojavu uglavnom muških zulufa... ovaj radBozovicRadoman.jpgjel može neko muško da objasni, da li do ovoga dolazi slučajno, pri brijanju, preterivanjem pa poravnavanjem... ili je to... nekome lepo?

Link to comment

back to marina yachting...jel to ima da se nadje negde na netu, ili samo po prodavnicama...interesira me ona plava zimska jasha i ako ima neko info da li je recimo jeftinije od monclera koji je 500e+ ? posto mi sad nista ovde nije jasno koje su cene (blago skupe, ili dranje po tih 700e?)..blagodarim.

Edited by scepa
Link to comment
back to marina yachting...jel to ima da se nadje negde na netu, ili samo po prodavnicama...interesira me ona plava zimska jasha i ako ima neko info da li je recimo jeftinije od monclera koji je 500e+ ? posto mi sad nista ovde nije jasno koje su cene (blago skupe, ili dranje po tih 700e?)..blagodarim.
a jel ova "nautica" sto se prodaje po USofA bitno gora od marina yachting? to imas po outletima, ja licno video njihovu radnju u brensonu
Link to comment
dajte uozbiljite se! angry.gifimam hejt na pojavu odnosno nepojavu uglavnom muških zulufa... ovaj radBozovicRadoman.jpgjel može neko muško da objasni, da li do ovoga dolazi slučajno, pri brijanju, preterivanjem pa poravnavanjem... ili je to... nekome lepo?
tesko da ovo moze biti slucajno. mora da je to ipak nekom lepo. ti sto im je to lepo, koliko sam primetio, obicno imaju znatno duzu kosu od veselnika radomana. ne znam da sam vidjao ljude s kratkom kosom i bez zulufa. s dugom sam vidjao. opet, musko sam, mozda primecujem sem kad je u pitanju drasticna razlika. a da je ruzno - ruzno je. i to bas. nego, koji je fazon sa zenama i onim radom prebacivanja kose s jedne strane preko cele glave kao da pokrivaju celu? jako je jadno a i ne cini mi se da moze tako dugo da stoji osim ako ne prilepe kao periku.
Link to comment
a jel ova "nautica" sto se prodaje po USofA bitno gora od marina yachting? to imas po outletima, ja licno video njihovu radnju u brensonu
pa nemam pojma dal' je u njoj hladnije ili ne, posto mi se nautica ne svidza... od modela pa do toga da je pune vatom a ne perjem...a to po outletima je vecinom roba loseg kvaliteta bar ovde u mojoj okolini (ima ih 4.) da, jeste jako je jeftino i ja sam prvih godina bio jako zapaljen za kupovinu tamo i sve to ali sam shvatio da je kvalitet/izbor uzas. bio prosle nedelje smile.gif jbg kad sam izbirljiv. a ova plava sa doticnog MY najvise lici onom sto trazim a da ne moram da puknem $700.(ja se nadam) ...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...