Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

jel biva kakav ozbiljan popust u timberlandu?ne daje mi se 17.5k za čizme.
Mislim da sad ništa od toga ....Čizme možda navataš krajem na proleće imaju neki popust ali sam provalio da imaju razvijenu mrežu klijenata koji vrebaju te datume ;) .Prošle kodine su jakne bile na popustu u februaru i to su imali DVA kruga tih popusta.... angry.gif
Link to comment
jel biva kakav ozbiljan popust u timberlandu?ne daje mi se 17.5k za čizme.
ima, timberlend drzi fashion company, pa kad krene sve njihovo na popust, krene i timberlend. zimske cipele uvek obore na pola, secam se da me jedne godine dusa zabolela :lol: letos su, na primer, kamper oborili na vise od pola. prvi popust u zimskoj sezoni je trebalo da bude pocetkom decembra (nisam pratila scenu, pa ne znam da l se zbio), a pravi popust posle nove godine.
Link to comment
taj početkom decembra se još nije desio. barem u delti.
Takođe, u decembru ga nije bilo ili je bio minoran, ja govorim za ovaj u TC Ušće u koji sticajem okolnosti navraćam pa gvirnem...
Link to comment
:isuse:Mogu polovan auto u voznom stanju da kupim za te pare... Otiću ja do te radnje, ali ću prvo da progutam našto za srce, koliko vidim...
Izvinite, pomešala sam prodavnice, ovaj u Marina jahtingu je 35.000.
Link to comment
Izvinite, pomešala sam prodavnice, ovaj u Marina jahtingu je 35.000.
A sad sam radoznao... Šta je i gde 70.000? Prosto mi neverovatno da komad odeće može da bude ~700€...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...