Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

ovo je najkomplikovaniji post koji sam procitao otkako je interneta i ameba. brojevi arapski, onda slovima, neke boje, linije, godisnja doba, reference na istoriju, porodicne relacije. ko neka zajebana ruska knjiga za lektiru, samo skracena do nerazumevanja.
o je, nije valjda tako. verovatno jeste.ma samo omaz mom prvom kaputu. nije mu cak ni mesto ovde, s obzirom na ime topika.al hejtujem dvoredo kopcanje, to da. odatle i stigoh do kaputa.
Link to comment

Pa ko je taj koji drži Marina Yachting u Srbiji? Kakva baraba.Ovde taj kaputić sa dvorednim kopčanjem 119,00 Eura. Juče video.Plus, uz kaputić i onaj kao tanji perjani prsluk kao dodatak za ispod.

Edited by Tresko
Link to comment
Mislim da su im kaputi oko 70.000.
:isuse:Mogu polovan auto u voznom stanju da kupim za te pare... Otiću ja do te radnje, ali ću prvo da progutam našto za srce, koliko vidim...
Link to comment
ma, gayya obicno cita samo onelinere. :D
cuj cita, razume!to koliko sta kosta ovde zavisi samo kolika je budala uvoznik. recimo, tommy hilfiger je letos isto kostao na snizenjima ovde i u italiji. isto i fred perry, cak je ovde bilo i malo jeftinije mada u srbiju nikad ne dodju one zajebanije serije, narocito ako su koprodukcija kao recimo sa comme de garcons i sicno. takve firme ionako drze cudni likovi kojima je primarni biznis na drugoj strani, u rasponu od marijane mateus do raznih "bizMismena" tako da nista ne treba da cudi..
Link to comment

Ne, ja sam više u glavi imao one Discovery Science/Explorer emisije o devojci koja je u srednjoj školi jela šleper pice dnevno, pa joj neki doktori mamojebi smanjili želudac i sad svoje stare farmerke može da koristi kao šator na kampovanju :D

Link to comment
Ne, ja sam više u glavi imao one Discovery Science/Explorer emisije o devojci koja je u srednjoj školi jela šleper pice dnevno, pa joj neki doktori mamojebi smanjili želudac i sad svoje stare farmerke može da koristi kao šator na kampovanju :D
au, da sam znala da moze i tako, pa da jedem i drugim danima, a ne samo sredom :(
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...