Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

jel ima u tom army shopu nesto za zene?na sajtu vidim bar 2 jakne koje bih rado posjedovala.edit: nemaju sve alpha modele, steta. ova je super:Ladies%20Wool%20Cropped%20Pea%20Coat-Black.jpga ova ima u bgd, a nelose izgleda:Abby-Black.jpg

Edited by morgana
Link to comment
Ima patika koje su toplije i vodonepropusnije od čizama. ;)
ima.imam ih i ja/nazovi patike/ ali to je za hiking ili tako nesto sa goreteksom i slicnim dzidza bidzama ali nisu air max-ovi i slicni za sneg. meni prvo izaziva hejt, a onda me uhvati tuga misleci da su sve pare dali za in patike i da za kvalitetne cipele/cizme nema vise love.
Link to comment
jel ima u tom army shopu nesto za zene?na sajtu vidim bar 2 jakne koje bih rado posjedovala.edit: nemaju sve alpha modele, steta. ova je super:Ladies%20Wool%20Cropped%20Pea%20Coat-Black.jpg
a da probas da potrazis po starijem komsiluku mornarsku dolamicu i da zavrsis posao. nema dugmad na rukavima i ima epolete ali je neunistiva i vecna stvar.
Link to comment

pojeo mi forum post. svasta.evo ponovo.hvala za savjet, foto :)pokusavala sam ranije da dodjem do dolamice, dok je jos mornarica bila u kumboru i dok je radila njihova prodavnica u hn, ali nisam uspjela, nazalost. a bas mi se svidja.kad sam vec kod toga, ovdje bih se rado obukla od glave do pete:marina yachting

Link to comment
apsolutni hejt za dvoredno kopcanje, i na muskim i zenskim odevnim stvarnima, iz milion razloga
i ja ga ne mirisem. osim sto dvoredo kopcanje, dvoredo i greje, sto je zgodno zimi.jedini izuzetak je jedan kaput kupljen pre 15 godina (pre nego sto neko upadne sa pitanjem pa kolko ja to godina imam jbt :D, bio je to moj prvi kaput, isla sa tatom da ga kupim). on je tako dobro izgledao i ako medju garderobom postoji mogucnost da se nadje svoj soulmate, onda je to bio taj crni kaputic. dvoredo kopcanje, kragnica oko vrata, prati ravno liniju tela do kolena, oko struka tanak pojas od istog materijala koji se nije vezivao nego zakopcavao sa dva dugmeta otprilike sa svake strane struka. nosen jedno 7-8 zima, bez ikakvog znaka starenja. potrajao bi jos 3 puta toliko da ga nije zadesila zlehuda sudba. a sudba je ta da ga je mama, kad smo se selili, ostavila pored kontejnera kao staru garderobu. kad sam siznula, rekla je mislila sam da ti ne treba :mellow: probala da ga reinkarniram, nasla dobru krojacicu, sasila po istom kroju jedan od kasmira - nije mu ni prici.
Link to comment
meni je prilicno skupo, i kad je na snizenju. ne znam kakve su cijene u inostranstvu.
Jbg, moraću da vidim kad budem išao do BG-a sledeći put... Stvarno jako dobro sve izgleda...
Link to comment
meni je prilicno skupo, i kad je na snizenju. ne znam kakve su cijene u inostranstvu.
Koliko se sećam, u BG je prilično skupo, ne znam kako je u ostalim prodavnicama koje imaju van Italije (spisak kaže Egipat, Moldavija, Češka, Rusija). Online sam našao neku njihovu šuškavu jaknu za čišćenje ulica, 250e.
Link to comment

stvarno nista gore nego kad se ispostavi da se voljeni brend prodaje samo po pripizdinama. preispitacu ukus i naci nesto globalno potvrdjeno. u bgd su obicne polo majice dugih rukava isle do 100 e. fakat super izgledaju, ali je cijena bolesna.edit: ni u italiji cijene nisu niske, sudeci po ovih par onlajn prodavnica koje sma izguglala

Edited by morgana
Link to comment
i ja ga ne mirisem. osim sto dvoredo kopcanje, dvoredo i greje, sto je zgodno zimi.jedini izuzetak je jedan kaput kupljen pre 15 godina (pre nego sto neko upadne sa pitanjem pa kolko ja to godina imam jbt :D, bio je to moj prvi kaput, isla sa tatom da ga kupim). on je tako dobro izgledao i ako medju garderobom postoji mogucnost da se nadje svoj soulmate, onda je to bio taj crni kaputic. dvoredo kopcanje, kragnica oko vrata, prati ravno liniju tela do kolena, oko struka tanak pojas od istog materijala koji se nije vezivao nego zakopcavao sa dva dugmeta otprilike sa svake strane struka. nosen jedno 7-8 zima, bez ikakvog znaka starenja. potrajao bi jos 3 puta toliko da ga nije zadesila zlehuda sudba. a sudba je ta da ga je mama, kad smo se selili, ostavila pored kontejnera kao staru garderobu. kad sam siznula, rekla je mislila sam da ti ne treba :mellow: probala da ga reinkarniram, nasla dobru krojacicu, sasila po istom kroju jedan od kasmira - nije mu ni prici.
ovo je najkomplikovaniji post koji sam procitao otkako je interneta i ameba. brojevi arapski, onda slovima, neke boje, linije, godisnja doba, reference na istoriju, porodicne relacije. ko neka zajebana ruska knjiga za lektiru, samo skracena do nerazumevanja.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...