Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

Ако су ове фармерке лепота, од њих су узвишеније гаће.
slažem se. ali, paće, ne pratiš, to je bio larpurlartistički pristup torbi s kuilcima. tj, krilcima kao takvim- služe samo lepoti. Edited by stormy
Link to comment
slažem se. ali, paće, ne pratiš, to je bio larpurlartistički pristup torbi s kuilcima. tj, krilcima kao takvim- služe samo lepoti.
Ја бих ипак пробао. Можда те торбе са крилцима стварно могу да лете.Само их треба добро заврљачити.
Link to comment
  • 1 month later...
  • 5 weeks later...

kapuljače i od jakni i od duksevamoje mishljenje je da je ona vishe priruchno sredstvo zashtite,npr ako sam vec napolju pa iznenada pochne da duva vetar i pada kisha pa kao ajde da se sakrijem..ali ako je vec hladno i pada sneg onda ljudi moji ponesete kapu,sheshir,maramu,shal..sve je bolje od kapuljache!!povraca mi se od gomile ljudi u kapuljachama!izuzetak su kapuljache od nekog lepog kaputa,pelerine ili bunde!

Link to comment

kako to mislish kapuljacha modni detalj?!? modni detalj treba da ti poboljsha odevnu kombinaciju a ne da je prekrijekapa,sheshir,sal,marama su modni detalji,kapuljacah nikako

Link to comment
kako to mislish kapuljacha modni detalj?!? modni detalj treba da ti poboljsha odevnu kombinaciju a ne da je prekrijekapa,sheshir,sal,marama su modni detalji,kapuljacah nikako
hoody-gang-415x275.jpgHoodieGangPA_468x318.jpgkenny.gifNekome je modni detalj, nekome je radna uniforma... Možda ne poboljšava odevnu kombinaciju, ali prekriva glavu i štiti vrat od vetra i kiše. I nepoželjnih pogleda. Imam druga koji ne skida kapuljaču, ko Keni.
Link to comment

kao shto rekoh

moje mishljenje je da je ona vishe priruchno sredstvo zashtite,npr ako sam vec napolju pa iznenada pochne da duva vetar i pada kisha pa kao ajde da se sakrijem..ali ako je vec hladno i pada sneg onda ljudi moji ponesete kapu,sheshir,maramu,shal..sve je bolje od kapuljache!!
Link to comment

S obzirom da vetar, kiša ili sneg zateknu prosečnog čoveka na ulici ređe nego što mu se desi da pogine u avionskoj nesreći, tvoja opservacija ima smisla.

Link to comment
point je da kad zagudi sjeverac, bilo to na severnom polu ili u beogradu, nikakva kapa, šešir, šal, itd, ne mogu da se mere sa dobrom kapuljačom.
mudro zboriš, mudro.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...