Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

neke pantalone koje koštaju preko 550 dolara, according to google :wacko:
ja se sad osećam matoro ko džo halenbek, al moram- što ih cene na $550, da nemaju teve ugrađen u jednu od nogavica? :unsure:sad bila na sajtu . super je ovo kad te nalože da iskeširaš +2k$ da bi izgledao kao bible-thumping cousin-humping hick. :lol:
Link to comment
reko bih da su to stare dobre vans, 411-style cool.gif
to ti kazem, era...samo neka novija emo verzija...;)c6490159vrj.jpgbtw. moja sneakers enciklopedija (ne salim se :isuse: ) kaze da je jay adams himself radio na njima (pominju se i peralta i alva ali oni su pussies :D ) Edited by B_B
Link to comment
ja se sad osećam matoro ko džo halenbek, al moram- što ih cene na $550, da nemaju teve ugrađen u jednu od nogavica? :unsure:sad bila na sajtu . super je ovo kad te nalože da iskeširaš +2k$ da bi izgledao kao bible-thumping cousin-humping hick. :lol:
sa sajta:True Religion is and always will be Timeless, Hippie, Bohemian, Chic. <_< flanelska suljka za 130 doloresa, deluje razumno
Link to comment
sa sajta:True Religion is and always will be Timeless, Hippie, Bohemian, Chic. <_< flanelska suljka za 130 doloresa, deluje razumno
sve deluje razumno kad pohipsterišeš. ^_^
Link to comment

True Religion je vise casual friday dres za najnizi oblik ljudske vrste, middle management i jos gore od toga pre-middle management, za izlaske u klubove u kojima se ne ulazi u patikama i za prosvjetljene integrisane gastarbajtere, koji se gnusaju cordon sport/bmw7 sunarodnika...

Link to comment
Некоме ко хоће да обуче Тонија.
:(
ovo mogu eventualno na alefshin-u da zamislim - kad se sretnu tradicija & tehnologija, pa izrode antihrista
:D
Link to comment
Некоме ко хоће да обуче Тонија.
Новост... досад је једини комад обуће који се облачи била чарапа за одлазак у банку.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...