Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

to shto je Dior ne mora da znachi i da je ok
bez shale, meni se opasno svidja. ali ja sam zastupnik one ideje da nista nije za hate ako zena zna da to lepo nosi.planiram i jedne kao Kenzo sa cveticima
uf ja sam bas mislila na beograd/balkan i imala na umu jedan odredjen (anti)stajling...nea veze :)
ma ja sam juce sebi bila zabola perje u kosu. meni bilo lepo i jos dobila i komplimente a ljudi se smeshkali dodje neko doba (godine, zivota...) kad te uvo zabole za hate i love.a meni to doba doslo sad.
Link to comment
ma ja sam juce sebi bila zabola perje u kosu. meni bilo lepo i jos dobila i komplimente a ljudi se smeshkali dodje neko doba (godine, zivota...) kad te uvo zabole za hate i love.a meni to doba doslo sad.
alal vera Mo! mogla bi i neka slicka tog perja da padneja sam stalno u tom modu. totalno sam demode ali me stoli bojkosve modne kreatorke mogu da me poljube znas vec gdesad cu da stavim jednu kokos na glavu pa pravac grad!
Link to comment
bez shale, meni se opasno svidja. ali ja sam zastupnik one ideje da nista nije za hate ako zena zna da to lepo nosi.
aman pa koliko njih znas da umeju da nose karirane pantalone a da te oci ne zabole :D
Link to comment
aman pa koliko njih znas da umeju da nose karirane pantalone a da te oci ne zabole :D
ne znam punoTacno, u Bgd ne mogu ni da zamislim nikoga ali ovde ima tako smelih zena. cudno je to sto su zne preko 40, 50 znatno smelije nego mladje.eto, pre par nedelja na plazi u Sloveniji u toplesu samo gospodje od tih 40-50...
Link to comment

Ove kare koje je modesty postavila opako idu s teksturom ove jaknice iznad. Opako. :wub: ...Nego, uz odelo koje vuče na teget ili ima plavicaste tendencije UVEK ali UVEK vise volim da vidim braon cipele i kais nego crne. Ne zato sto jedno bolje ide od drugog, vec zato sto je braon s tim jednostavno neuporedivo lepse. ...Na kraju, ja bas kupio neke cargo pantalone od koje su u osnovi (kad ih gledas iz daleka) jako svetla bela kafa, a kara je u isto vreme i krupna (suptilno) i sitna (suptilni houndstooth), a kroz istu se provlace crna i crvena. I izgledaju sasvim... lepo.

Edited by bus
Link to comment
Ove kare koje je modesty postavila opako idu s teksturom ove jaknice iznad. Opako. :wub: ...Nego, uz odelo koje vuče na teget ili ima plavicaste tendencije UVEK ali UVEK vise volim da vidim braon cipele i kais nego crne. Ne zato sto jedno bolje ide od drugog, vec zato sto je braon s tim jednostavno neuporedivo lepse. ...Na kraju, ja bas kupio neke cargo pantalone od koje su u osnovi (kad ih gledas iz daleka) jako svetla bela kafa, a kara je u isto vreme i krupna (suptilno) i sitna (suptilni houndstooth), a kroz istu se provlace crna i crvena. I izgledaju sasvim... lepo.
ovo je najgej post ikada.
Link to comment
  • 1 month later...
nema vise starog BG hosta, sad biće nosi lederhosen sad.gif
da to vidim pa da umrem...od smehaon topic - ja sam samoj sebi bila hate pre neki dan -gole ruke i tamne carape na nogama :isuse: i nema opravdanja sto sam nosila prekojaknu i sto je bilo hladnjikavo - odvratno je da ne moze biti gore i jos stoji kao dokaz

ready.jpg

Link to comment
A šta, ako nosiš tamne čarape na nogama, obavezni su i dugi rukavi?
jes vala, bas tako. meni je to bas ruzno. on topic - ove sezone "it bag" je nesto sto se na francuskom kaze "besace" a lici na skolsku torbu. ne kazem ja, nije los oblik, ali to sto je tako "it" je ono sto je za hate. ima ih toliko i svi ih nose da je prosto neverovatnosac-besace-ysl.jpg
Link to comment
A šta, ako nosiš tamne čarape na nogama, obavezni su i dugi rukavi?
ja mislim da nisu, da to pre zavisi od materijala i debljine odece koju imas na sebi.(imam crne grilonke i crni dzemperic kratkih rukava koji ispod sakoa i kaputa nekad nosim zimi)mada, za ovu kombinaciju koju je mm obukla nekako carape (ma koje, sem mozda boje koze, koje se ne vide) ne idu. ostatak stvari deluje skoro letnje. Edited by PointTaken
Link to comment

Прошло је већ 30 година откако се појава усталила, али још увек не могу да је сварим: тренерке као излазна одећа. На главном сокаку, ни мање ни више.

Link to comment
Прошло је већ 30 година откако се појава усталила, али још увек не могу да је сварим: тренерке као излазна одећа. На главном сокаку, ни мање ни више.
Zašto sad uvrede? :lol:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...