Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

A kaputi, oni bezoblicni sto poprime oblik njihovog bezoblicnog tijela ili pak kruti, model "Radojka Dakic". Nema sredine.

Edited by mladi sir
Link to comment

ma dajte bre :Dbraon i svijetlo plava moze da bude skroz ok, a braon i jako roze jos visemada maslinasta i jako roze kombinacija nosi snjur(edit: ovo je sve napisala i pt, mogla sam da uradim kopipejst)(a ako cemo ozbiljno, hejt je sasvim legitimna stvar. ja recimo mrzim krupnokarirane pantalone, tukla bih svakog ko ih nosi)

Edited by morgana
Link to comment

jedna braon je ona topla chokolada braon sa nijansama bordoali braon i teget bljaaak :isuse: mada ne bih znala mnogo o tome ja sam ipak crvena,narandzasta,ljubichasta i ciklama :D a kad sam bila smedja najvishe sam se radovala tome shto mogu da nosim sve nijanse rozzae a da ne izgladam kao plavusha kreten :lol:

Edited by ivy
Link to comment

Šta drugo preostaje tetkama kada im iz novina svake bogovetne godine za sezonu jesen / zima preporučuju „tople boje jeseni“ koje asociraju na romantične šetnje šumom, mahovinu, opalo lišće i terakotu, te vatreno crvene, elektrik kraljevsko plave ili jarko žute kapute kojim će pokazati svoju strasnu stranu u predstojeće hladne dane i rastopiti inje na prozorima? Pored toga, većina lepih stvari se šije do konfekcijskog br.40 u koje po pravilu ne mogu da stanu „žene u braon“.

Link to comment
Šta drugo preostaje tetkama kada im iz novina svake bogovetne godine za sezonu jesen / zima preporučuju „tople boje jeseni“ koje asociraju na romantične šetnje šumom, mahovinu, opalo lišće i terakotu, te vatreno crvene, elektrik kraljevsko plave ili jarko žute kapute kojim će pokazati svoju strasnu stranu u predstojeće hladne dane i rastopiti inje na prozorima?
mučeneeee... sad mi ih je žao!pozdravljam ih uz stihovene volim jesen kad pada lišće zlatnone volim kiše a ne voliš ni tiVEROVATNO?!http://www.youtube.com/watch?v=liDKP5tqQ5E
Link to comment
a kad sam bila smedja najvishe sam se radovala tome shto mogu da nosim sve nijanse rozzae a da ne izgladam kao plavusha kreten :lol:
sta pricas bre ti? objasni.:D Edited by MayDay
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...