Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

čizma-papuče
+112145685.jpgOdvratno. Kada je prošla moda devojaka koje su nosile one bokserske duboke patike i u njih uvlačile farmerke mislio sam da još dugo neću videti nešto tako ružno... my bad.
Link to comment
+Odvratno. Kada je prošla moda devojaka koje su nosile one bokserske duboke patike i u njih uvlačile farmerke mislio sam da još dugo neću videti nešto tako ružno... my bad.
bravo! i ja sam mislio da od tih bokserskih patika ne može ružnije... o naivnosti moje...
Link to comment
meni to braonjenje isto ide na zivce. nije mi namera da gadim ukuse, ali mi se ni malo ne svidja to sto nosi median beogradska zaposlena zena iz autobusa.
hoce da deluje profi i ozbiljno, a ispadne tetkasto. a fakat u bg nije neki izbor odece za posao, ako zaobidjes mango a nemas love za max maru.gledam bas sajt tog PS-a, ajd nije lose al retko koji komad za 30+ da ide na posao u tome
Link to comment

pa zene se cesto jednolicno i jednobojno oblace bas zato sto nemaju mnogo novca. lakse je kombinovati u grejskel/duotonu.ja volim braon, a bogami i drecavo crveno i narandzasto, a ne mogu da vidim na sebi sarenis (dok mi na drugima cesto izgleda simpa). al zato kad smo kod cipela mogu da nosim, hm, skoro sve.ps fashion je krs, bar ono sto sam vidjela.

Edited by morgana
Link to comment

Emilija Popadic, braon zena nase mladosti. I biti braon zena nije neki grijeh, ja mislim da cu uskoro uci u te godine kada cu i sama ubraoniti i to ne samo u licu. Ako nista drugo braon zene imaju braonkastu ili diskretnu sminku, sto je svakako bolje od zena s zelenom senkom za oci ili zena novogodisnjih jelki.

Link to comment
pa zene se cesto jednolicno i jednobojno oblace bas zato sto nemaju mnogo novca. lakse je kombinovati u grejskel/duotonu.
pa za posao i da imas i da nemas para sto se tice boja nije bas pozeljno izgledati kao rajska pticavise 'nako k'o suri soko :P
ps fashion je krs, bar ono sto sam vidjela.
materijali krs, nesto kao ona terranova? gajila sam sumnjua sta ce ljudi, sa boljim kvalitetom sigurno ne bi mogli u srbiji da postignu iole prihvatljive cene
Link to comment

dobro, braon je opsti trend i kod ljekarki i vaspitacica koje se na poslu presvlace u radne mantilematerijali ps-a su strahovit krs, a ni konstrukcija modela nije bas logicna. ili ja totalno izmicem standardizaciji.ne mislim da ne bi sa malo kvalitetnijim materijalima mogli da postignu cijenu. nisu jedini u toj cjenovnoj kategoriji a kvalitetom su nisko.

Link to comment

moja baba je stalno pricala da je previse stara da bi nosila crno. nije joj koza vise ko kajsija da bi to lepo izgledalo.steta sto ne mogu vise da je pitam sta misli o braonjenju..

Link to comment

suri orao :Dmeni nijedna boja nije krs, ukljucujuci i one najsmelije, sve dok je kvalitet materijala neupitan i kvalitet izrade takodje. tada moze bilo sta i to je ono sto ce nepogresivo razlikovati smesnu i ekscentricnu odevnu kombinaciju, chavvy i quirky posh,...

Link to comment
materijali ps-a su strahovit krs, a ni konstrukcija modela nije bas logicna. ili ja totalno izmicem standardizaciji.ne mislim da ne bi sa malo kvalitetnijim materijalima mogli da postignu cijenu. nisu jedini u toj cjenovnoj kategoriji a kvalitetom su nisko.
ok da ne pricam onda o necem sto sam videla samo onlinea jebiga prirodno je da ne uzimaju bolje materijale ako imaju prodju i ovako, sto i ne cudi s obzirom na to kakav je izbor u srbiji generalno
Link to comment
meni nijedna boja nije krs, ukljucujuci i one najsmelije, sve dok je kvalitet materijala neupitan i kvalitet izrade takodje.
mogu se sloziti donekle ali meni na pr. ona supertrendi fosfor zuta (pa jos u kombinaciji sa beige :blink: ) nikako nije privlacna
Link to comment
a jebiga prirodno je da ne uzimaju bolje materijale ako imaju prodju i ovako, sto i ne cudi s obzirom na to kakav je izbor u srbiji generalno
ma da, to je logicnoizbor je bijedan, a cijene nisu niskeod zutih valja krempita zuta -_- Edited by morgana
Link to comment
Emilija Popadic, braon zena nase mladosti.
i za nešto mlađe, njena prva naslednica lola golubović :lol: užas užasa...e da, jesenjim ženama je najveća ekstravaganca braon zlatna... to oblače kad su ono baš u luckastom raspoloženju...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...