Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

do govno tamne
laugh.gif nosim samo ovu, ali jako cesto. i zovem je mrtvacka braon. braon je moje crno. edit: surovi ste. pravda za mrtvacki braon i maslinasto zelenu. nisu one krive sto mont jakne, mantili i kaputi, a bogme i tasne i cizme najbolje izgledaju u tim bojama.sem toga - najbolja podloga za tirkiznu, ciklamu, ljubicastu, zutu i belu boju je tamno braon ili maslinasto zelena... Edited by PointTaken
Link to comment
ja mislim da su jesenje zene one koje na sebi imaju samo i iskljucivo sve nijanse braon boje, od sucmurasto svetle do govno tamne
e baš te! omakne im se maslinasto zelena ili tako nešto...
Link to comment
laugh.gif nosim samo ovu, ali jako cesto. i zovem je mrtvacka braon. braon je moje crno.
hajde nam sada lepo objasni kakvi porivi te teraju na to, i kakvo osecanje izaziva u tebi sva ta braonstina? maslinasto zelena majica, tamno braon pantalone sa dzepovima sa strane, omiljena urbana kombinacija ljubiteljki zajecarske gitarijade i nisvil rok dzez stalijevec festivala
Link to comment
hajde nam sada lepo objasni kakvi porivi te teraju na to, i kakvo osecanje izaziva u tebi sva ta braonstina? maslinasto zelena majica, tamno braon pantalone sa dzepovima sa strane, omiljena urbana kombinacija ljubiteljki zajecarske gitarijade i nisvil rok dzez stalijevec festivala
koji poriv? lenjost i odsustvo vremena/motiva za bavljenje odecom. osnova mog sveta je mrtvacki braon boja, krupni komadi ili bar jedan deo odece je te boje. recimo pantalone.onda na to ide a) bela majica i preko toga drecavoroze (ka ciklama boji) dzemperce.ilib) jarkotirkizna bluza. edit: al' nisam od tih urbanih sa gitarijada... ne pricamo o istom stilu. Edited by PointTaken
Link to comment

@živana - "hleb i kifle" crnilo nije njihova (ovdašnja) originalnost - čitav image su potpuno skinuli od francuskog lanca pekara "paul" (ima ih po F, B, GB). bilo o tome i na ppp ovde.edit: živana, da li odobravaš maslinasto zeleno uz drečavo crveno? crveno je već godinama moja boja - i poklone dobijam u toj boji, svi idu na sigurno <_< a mladost sam provela u tim mrtvačkim bojama. :blink:

Edited by Lucia
Link to comment
za sad mi u tom smislu padaju na pamet dva večita ženska trenda koja ne mogu da podnesem... jesenje žene i žene u crnom.kakvi su to kompleksi, kakav je to neukus i estetski kukavičluk... oslepela bi ih za boje doživotno pa da ih vidim kako će da se jesenišu i darkerišu
te jesenje zene su bas nekako tipicne za beograd...kao one grayscale zene za pariz recimoa ko god se ostrvi na ognjenovicku nek mi navede jos 3 krstena domaca modna dizajnerane one sto prave saksije za na glavu pa to prosetaju kroz sav onaj glamur beogradskog fashion week-a no one ciju odecu neko zapravo nosi naulici
Link to comment
te jesenje zene su bas nekako tipicne za beograd...kao one grayscale zene za pariz recimo
jaoj kako je grayscale dobar opis!!! :Dmeni to braonjenje isto ide na zivce. nije mi namera da gadim ukuse, ali mi se ni malo ne svidja to sto nosi median beogradska zaposlena zena iz autobusa. braon pantalone od stofa + bez rolka + braon cizme. ponajvise ne volim onaj PS Fashion koji otprilike fura poslovnu odecu ali je to uradjeno tako da imas suknje i sakoe na koje je nabaceno milion nekih detalja, materijali su sjajni a krojevi razudjeni. opet ponavljam, ako neko voli cvece, boje, karnere, pruge i tufne to sam ja, ali vrlo malo se moze odstupati od svedenih krojeva kada je u pitanju poslovna odeca...sve ostalo mi je za prigodne smotre u radnim jedinicama opstine babusnica.
Link to comment
heloooooooooo she is blind!!!!
Misliš da je to čini manje sposobnim u odnosu na funkciju? Varaš se, to joj je prednost. Edited by laki21
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...