Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

 Hejt za mitrovacku plazu tj. dominaciju sisa u odnosu na dupeta na istoj... znaci, ima nekih hibridnih balona za izvoz (svih oblika i godista) a fitnes i crnackih dupeta nestasica  :(

Link to comment
jel samo meni ovde taj DO satro odri hepbern stajling zesce ide na pisni zivac?
ahahahah, ako je neko sve osim DO, to sam ja, ali moram priznati da ima zanatski lepo napravljenih suknjica.
Link to comment
muči me taj jedan relativno novi trend, a nevezan za oblačenje... valjda to spada u dizajn.radi se o očiglednom strahu od boja.sve je počelo otvaranjem lanca pekara 'hleb i kifle'. dok sam ih još po gradu viđala u pripremi, mislila sam da će kad se izvođački radovi privedu kraju, tu stajati prodavnice pogrebne opreme.kad ono pekare... a tek što si im udešena vozila za prevoz robe, crni kamiončići, pravi mrtvozornički.e a onda su krenule da niču radnjice za voće i povrće 'mali kalenić', opet skroz u crnom. pre neki dan sam ušla u jednu da pazarim breskve i zamalo da pitam prodavačicu da l imaju vence i suze... ali je bila toliko ozbiljna, kako i dolikuje lokalu za ožalošćene, da sam se ujela za jezik....
aj promeni avatar :lol:
Link to comment
aj promeni avatar :lol:
:lol: vrlo dovitljivo!religija mi nalaže neslaganje boja i za to ću se boriti do kraja.za sad mi u tom smislu padaju na pamet dva večita ženska trenda koja ne mogu da podnesem... jesenje žene i žene u crnom.kakvi su to kompleksi, kakav je to neukus i estetski kukavičluk... oslepela bi ih za boje doživotno pa da ih vidim kako će da se jesenišu i darkerišu:::tajm4hirous... što mi je to poznato :D obradili smo pojavu par strana unazad. oduševljenje je bilo prisutno :lol: Edited by slepa živana
Link to comment

pa sad su moderne te retro sepia fore, ali im niko nije rekao da svet sa crno belih fotki nije bio takav :D izvini, a kojoj religiji ti pripadas? mislim, ako pitanje nije indiskretno za javnos'

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...