Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

i ja sam modesty kriva po osnovu hejterskih optuzbi za posedovanje kombinezona. valjda i ovo dole parce garderobe spada u to a to mi je onda vec drugi ajtem sa hejterske top liste, posle omrazenih crocsica :o neko spominjao zlatne cipele. i to imam! vidi kako sjaje na profilu :lol:pbcbg17578742dt.jpguz jednu ovakvu tasnu, kardigan srednje duzine i dole ravne bez japanke, meni super pbcbg17445179dt.jpgjaegerenvelopesleeve.jpg

Link to comment
i ja sam modesty kriva po osnovu hejterskih optuzbi za posedovanje kombinezona. valjda i ovo dole parce garderobe spada u to a to mi je onda vec drugi ajtem sa hejterske top liste, posle omrazenih crocsica :o neko spominjao zlatne cipele. i to imam! vidi kako sjaje na profilu :lol:
gde me podseti :isuse: imam i takav, moj je vise za setanje kuchica, ima kratke rukave i crn..srebrne sandale - checkzlatne cipele - staviti na todo listua imam i fluorescentni prsluk na sedistu, ok, moj je tu zajedno sa 5 praznih flasa, 6 prljavih salveta i 3 kese pune mrvica od pojedenih sendvichai pelerinu :wub:eh, kad bi neko napravio listu sta je sve na hate pa da mirne duse odchekiram celu listu...
Link to comment

jedini nacin da se sigurno nema nista sa hejt liste je da hodat gol. a tu je tek sklisko :-)ja od tezih prekrsaja s gustom prijavljujem ortopedske birkenstock slape

Link to comment
  • 1 month later...
neko spominjao zlatne cipele. i to imam! vidi kako sjaje na profilu :lol:
upravo sam imala dilemu za zlatne cipele. meni mama poklonila sandale, veoma slične ovima - zapravo prednji deo je isti, a nazad su kajiščići: sergio-rossi-pink.jpgserđo rosi, lep model, štikla bi mogla da bude malo viša, što se mene tiče (ova mi je ni tu ni tamo) sve štima, samo zlatne su majku mu. još se nisam odvažila da ih obujem.
Link to comment

Ne znam koji je kurac ljudima u saobracaju u zadnje vreme... svakodnevno mi, dok vozim iza, koce naglo, skrecu bez davanja zmigavca, daju zmigavac pola metra pred skretanje... uzas, jebote. 

Link to comment
Ne znam koji je kurac ljudima u saobracaju u zadnje vreme... svakodnevno mi, dok vozim iza, koce naglo, skrecu bez davanja zmigavca, daju zmigavac pola metra pred skretanje... uzas, jebote. 
a pritom se i lose oblace?
Link to comment
  • 2 weeks later...
Ne znam koji je kurac ljudima u saobracaju u zadnje vreme... svakodnevno mi, dok vozim iza, koce naglo, skrecu bez davanja zmigavca, daju zmigavac pola metra pred skretanje... uzas, jebote.
u zadnje vreme ?u BGu je migavac skoro pa dodatna oprema.
Link to comment
u BGu je migavac skoro pa dodatna oprema.
Nije, nego je kriza - pa stede, nece da ih potrose :lolol:A nije to samo u BG, ima ih i ovde dosta, tih stedljivih.
Link to comment
Ne znam koji je kurac ljudima u saobracaju u zadnje vreme... svakodnevno mi, dok vozim iza, koce naglo, skrecu bez davanja zmigavca, daju zmigavac pola metra pred skretanje... uzas, jebote.
Знаш како је... кад нешто дајеш, може неко озбиљно да схвати и да то узме. А ти гмизавци нису баш јефтини.
Nije, nego je kriza - pa stede, nece da ih potrose :lolol:A nije to samo u BG, ima ih i ovde dosta, tih stedljivih.
Ти су ме тамо(рж) коштали једно десетак сати укупно, јер сам толико дуже морао да чекам кад сам излазио из сокачета у своју улицу, не знам да ли иду право (па да их чекам) или десно (па онда не морам). Лева рука им на увету, канда их боли уво.Главни разлог зашто се закон, који забрањује чантрање у мобилни док возите, не спроводи је што би разноразне полиције морале да кажњавају једне друге, за пример.
Link to comment

muči me taj jedan relativno novi trend, a nevezan za oblačenje... valjda to spada u dizajn.radi se o očiglednom strahu od boja.sve je počelo otvaranjem lanca pekara 'hleb i kifle'. dok sam ih još po gradu viđala u pripremi, mislila sam da će kad se izvođački radovi privedu kraju, tu stajati prodavnice pogrebne opreme.kad ono pekare... a tek što si im udešena vozila za prevoz robe, crni kamiončići, pravi mrtvozornički.e a onda su krenule da niču radnjice za voće i povrće 'mali kalenić', opet skroz u crnom. pre neki dan sam ušla u jednu da pazarim breskve i zamalo da pitam prodavačicu da l imaju vence i suze... ali je bila toliko ozbiljna, kako i dolikuje lokalu za ožalošćene, da sam se ujela za jezik....

Link to comment

Ta pojava je u nashem narodu poznata kao "sindrom Maratonaca". Sada, kada su svi citati dosadili i zivima i mrtvima, okrecu se nemoj estetici pogrebnog preduzeca.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...