Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

ponosna sam vlasnica nekoliko komada kombinezona i to jos od prosle godine. prakticnost tog odevnog predmata je takva da mi takva pitanja nisu ni pala na pameti sta fali kad se piski go?kad se sagnes ne iskoce ti gace kao iz plitkih pantalona, jedan odevni predmet resava sve a jos je i toplo po krstima - dusu dalo za nas sa lumbagomodlicno za valjanje po podu i rad na terenu molim lepo moi:

100_1202.jpg

ili kad upece:

100_1239.jpg

nema na wc sholji ali mislim da dalje moze i da se zamisli.on topic: hate za hate

sta je ovo na 2. slici, radio opservatorija ili neka spijunska stanica sa sve bodljikavom zicom?
Link to comment
e, ove 2 slike su sasvim ok. ali verzije koje ja viđam po BGu su brutalnih boja i kroja.A za plišanatrenerka-kombinezon nema opravdanja. naročito za model bez rukava i bretela. (Bratela ? Bretala? Braaaaatoriiii..... )
Није ствар у кроју, ни што је комбинација, то чак уме врло лепо да изгледа.Али тренерица, јбт, то по правилу не личи ни на шта, који год да је формат.
Link to comment
e, ove 2 slike su sasvim ok. ali verzije koje ja viđam po BGu su brutalnih boja i kroja.A za plišanatrenerka-kombinezon nema opravdanja. naročito za model bez rukava i bretela. (Bratela ? Bretala? Braaaaatoriiii..... )
sa svom quirky garderobom (a kombinezon jeste, i 80-ih kad se pojaviao i sad kad dozivljava revival) stos je da bude od (1) odlicnih materijala i (2) odlicne izrade. samo tako moze da izgleda vrhunski i slicno kao na modnih pistama. u suprotnom izgleda jeftino, seljacki, preterano i ruzno na svakome. svaki primerak takve garderobe je fiasco u najavi, a od one dve stavke zavisi da li ce to i postati ili ce zaziveti kao nesto smelo, ali chic
Link to comment
znaci vama zenama to ne smeta? onda je kul. a kao sto rekoh, nemam zamerke onako naoko, sasvim lepo. al' ja bih ispizdeo kad bih morao toliko da se skidam svaki put kad mi se pisa. jos kad se narajcam piva...
adame, skidanje bar ne bi trebalo da bude problem.nikad ;)
sta je ovo na 2. slici, radio opservatorija ili neka spijunska stanica sa sve bodljikavom zicom?
ne smem da ti kazem, ako ti kazem -moram da te posle ubijem :)
ja stvarno nikad vise nista ovde necu da napisem. nikad. nikad.danas sam kupila zlatne sandale. sijaju brate za sve pare laugh.gif
e, bas nisi ukrala svoj nick - point taken - point taken - ja imam vise od pola pomenutih itema iz ovog topika i ziva sam! i samo za Kelta - ne, ne nerviraju me fluorscentni prsluci na sedistima - kad ti zatrebaju nemas ih kad traziti u gepeku ili vec gde. i ima ih i ovde, na sedistu. a i zakon kaze da moraju biti U KABINI.
spijunska stanica, naravno, jer™ to modesty il' nije.edit espesli za pt: :Hail:
eto, da ne objashnjavam
Modesta, slaže ti se kombine i sa hotelskom sobom. Usput, kakvi seksi blinds!
Yoyogi je sada ponosan - seksi blinds su japanski design
Dobra ova uplink antena :)
:)profesionalac
Link to comment
e, ove 2 slike su sasvim ok. ali verzije koje ja viđam po BGu su brutalnih boja i kroja.A za plišanatrenerka-kombinezon nema opravdanja. naročito za model bez rukava i bretela. (Bratela ? Bretala? Braaaaatoriiii..... )
to? :lol: :lol: 5290949.jpg5291021.jpg
Link to comment
combinaison-pantalon-inspired-by-jasmine.jpgmozda je nesto ovako ali i dalje ne znam sta se tu hejtuje kao sto mi nikad nece biti jasno zasto bi se bilo sta ikad hejtovalohiljade cvetova...basta
e jebiga, nadjes 1 koji izgleda ok i onda...jedno dobro kombine prema jatu jednodelnih rajskih ptica okolo, tesko da cini prolece! ili tako nesto...
Link to comment
e jebiga, nadjes 1 koji izgleda ok i onda...jedno dobro kombine prema jatu jednodelnih rajskih ptica okolo, tesko da cini prolece! ili tako nesto...
:)nemoj tako, ucila sam od najboljih - eto onaj zuti Manoush Arore nisam kupila po tvom savetu i sto rece Isis - kvalitet materijala + dobar kroj = odlican rezultat, makar bio i kombinezon
Link to comment

ja bas namjeravam da sasijem kombinezon, siroke pantalone, gornji dio koji se veze oko vrata i struk prosiven elasticnim koncemodlicno izgleda na slici, a kroj je jednostavanako zajebem, eto mi nove krpe za brisanje poda

Link to comment
:)nemoj tako, ucila sam od najboljih - eto onaj zuti Manoush Arore nisam kupila po tvom savetu i sto rece Isis - kvalitet materijala + dobar kroj = odlican rezultat, makar bio i kombinezon
ma mozemo mi da pokusavamo da se ne slozimo do mile volje, zna se kako ce se to zavrsiti :wub: morgana ne brisi pod svojim kreacijama nego ako bas dodje do teskih odluka - odseci nogavice pa nosi na plazu.jos mozes i ostacima od nogavicama da zavodis higijenu po kuci, ihaj!
Link to comment
ma dobro basta, nego kako zene pisaju u tome, skinu se gole? i sta ako je to cudo s rukavima, vidjao i takve. nemam primedbe ako nije bas strasno sareno za oslepeti ali uvek se pitam kako to prolazi kad stignu filoloske potrebe...
Hahaha, e baš dobro pitanje!Ja imam pantalone kupljene u indijan šopu, bez rajsferšlusa i dugmića, prednji deo se vezuje pozadi, a zadnji deo napred, za plažu i šetnju po gradu. Jednom sam ih bez razmišljanja obukla i na posao, po najvećoj vrućini. Kad sam otišla u WC, morala sam da ih okačim o kvaku da bih nesmetano završila posao.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...