Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

seca se neko mozda one epizode south park-a kad je cartman izgubio sposobnost da se smeje posto je video ljude sa dupetom umesto licae, tako nesto
ja se secam. ben aflek je junak epizode,a roditelji mu dupeglavi, a njemu samo ona dupeglava brada.
Link to comment
Bi li neko postavio to jednodelno odelo ovde u slici, e da bismo™ se i mi iz severnih zabiti informisali?
combinaison-pantalon-inspired-by-jasmine.jpgmozda je nesto ovako ali i dalje ne znam sta se tu hejtuje kao sto mi nikad nece biti jasno zasto bi se bilo sta ikad hejtovalohiljade cvetova...basta
Link to comment
combinaison-pantalon-inspired-by-jasmine.jpgmozda je nesto ovako ali i dalje ne znam sta se tu hejtuje kao sto mi nikad nece biti jasno zasto bi se bilo sta ikad hejtovalohiljade cvetova...basta
Ne bih ni primetio da je iz jednog dela....Nego, nek cvetaju hiljade cvetova, ali nek gore hiljade crocsova :D Edited by bus
Link to comment

ih, ja kupila takve pre 10 godina u Amsterdamu. a sad u singaporu dodala kolekciji obuce za karneval prave kurvinske platforme od belo-sivog plasticnog aligatora iz Kine i 15cm shtiklejos cu i da ih nosim cim kuchice vaspitam da me ne strovale dok se setamo

Link to comment

progonitelji kroksica, u nedelju sam kod brace cigAna na buvljosu nasao svoje omiljene mutant japanke sa zastitom za prste po ceni od 100 dinara, izasle iz iste fabrike gde se pravi krokodilova klompa. s obzirom da mi se jos ni prvi par nije raspao, verujem da sam sa nova dva miran sledecih 10 godina. dotle ce cenim izaci neka nova moda.

Link to comment
combinaison-pantalon-inspired-by-jasmine.jpgmozda je nesto ovako ali i dalje ne znam sta se tu hejtuje kao sto mi nikad nece biti jasno zasto bi se bilo sta ikad hejtovalohiljade cvetova...basta
ma dobro basta, nego kako zene pisaju u tome, skinu se gole? i sta ako je to cudo s rukavima, vidjao i takve. nemam primedbe ako nije bas strasno sareno za oslepeti ali uvek se pitam kako to prolazi kad stignu filoloske potrebe...
Link to comment
ma dobro basta, nego kako zene pisaju u tome, skinu se gole? i sta ako je to cudo s rukavima, vidjao i takve. nemam primedbe ako nije bas strasno sareno za oslepeti ali uvek se pitam kako to prolazi kad stignu filoloske potrebe...
ponosna sam vlasnica nekoliko komada kombinezona i to jos od prosle godine. prakticnost tog odevnog predmata je takva da mi takva pitanja nisu ni pala na pameti sta fali kad se piski go?kad se sagnes ne iskoce ti gace kao iz plitkih pantalona, jedan odevni predmet resava sve a jos je i toplo po krstima - dusu dalo za nas sa lumbagomodlicno za valjanje po podu i rad na terenu molim lepo moi:

100_1202.jpg

ili kad upece:

100_1239.jpg

nema na wc sholji ali mislim da dalje moze i da se zamisli.on topic: hate za hate

Edited by msmodesty
Link to comment

e, ove 2 slike su sasvim ok. ali verzije koje ja viđam po BGu su brutalnih boja i kroja.A za plišanatrenerka-kombinezon nema opravdanja. naročito za model bez rukava i bretela. (Bratela ? Bretala? Braaaaatoriiii..... )

Link to comment
ponosna sam vlasnica nekoliko komada kombinezona i to jos od prosle godine. prakticnost tog odevnog predmata je takva da mi takva pitanja nisu ni pala na pameti sta fali kad se piski go?kad se sagnes ne iskoce ti gace kao iz plitkih pantalona, jedan odevni predmet resava sve a jos je i toplo po krstima - dusu dalo za nas sa lumbagomodlicno za valjanje po podu i rad na terenu molim lepo moi:

100_1202.jpg

ili kad upece:

100_1239.jpg

nema na wc sholji ali mislim da dalje moze i da se zamisli.on topic: hate za hate

znaci vama zenama to ne smeta? onda je kul. a kao sto rekoh, nemam zamerke onako naoko, sasvim lepo. al' ja bih ispizdeo kad bih morao toliko da se skidam svaki put kad mi se pisa. jos kad se narajcam piva...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...