Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

meni je uvek bio san da imam onaj kaubojski donji ves sto je carape, duge gace i duga potkosulja u jednom. ima i odvor na dupetu za nuzdu.

Link to comment
Mislio sam da su one "plišane" ili kakve već trenerke koje devojke komotno nose kao civilnu odeću dno dna, ali sam danas demantovan - može gore.Koleginica se pojavila na faksu u - ne znam kako to da opišem - kombinezonu. Jednodelno čudo koje je donji deo trenerke i top (bez bretela) istovremeno. Full pliš, full grozna boja.Dno dnoa.
+ 1a uz to, hejt za, recimo, helanke. mislim, samo helanke, bez suknje/tunike preko. jedna se na ispitu pojavila u helankama, a i nije neki vrhunac zgodnoce. kako je to ruzno i aprijatno bilo. i jos joj se ocrtava ono kamilje kopito. eto, aspolutni hejt za kamilje kopito kod trenerki i helanki.
Link to comment
i jos joj se ocrtava ono kamilje kopito. eto, aspolutni hejt za kamilje kopito kod trenerki i helanki.
da. jezivo. nikad veci uzas nisam video od toga. cool.gif
Link to comment
meni je uvek bio san da imam onaj kaubojski donji ves sto je carape, duge gace i duga potkosulja u jednom. ima i odvor na dupetu za nuzdu.
napred nema otvor za malu nuzdu?
Link to comment
Ne bih da te plasim al jednodelno odelo je vrlo trendi ove sezone, znaci pripremi se vidjaces ih jos.
sad dođoh da bacim hejt i vidim ovaj post. Jednodelno odelo, lila boje. kakav užas.
+ 1a uz to, hejt za, recimo, helanke. mislim, samo helanke, bez suknje/tunike preko. jedna se na ispitu pojavila u helankama, a i nije neki vrhunac zgodnoce. kako je to ruzno i aprijatno bilo. i jos joj se ocrtava ono kamilje kopito. eto, aspolutni hejt za kamilje kopito kod trenerki i helanki.
The Manifesto @ tightsarenotpants.com Edited by Alphons
Link to comment
sad dođoh da bacim hejt i vidim ovaj post. Jednodelno odelo, lila boje. kakav užas.
hehe...jedna se juce kod mene na poslu pojavila u zebra desenu, na bretele, bez ledja, s lastisem na struku i nogavicamakako bih opisala osecaj...seca se neko mozda one epizode south park-a kad je cartman izgubio sposobnost da se smeje posto je video ljude sa dupetom umesto licae, tako nesto
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...