Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

a jel ih ti nosis pa te boli?
pazi, i meni potpuno cvrči za to šta te boli, još više mi cvrči za tebe i šta nosiš.
dogovori se.ako ne mozes sa sobom, probaj sa voljnim gazom.ako imas tanke noge, to jest.
Link to comment
pazi, i meni potpuno cvrči za to šta te boli, još više mi cvrči za tebe i šta nosiš. dopustićeš da su mi crocsice odurne, kao što ja tebi dopuštam da ti nošenje istih daje osećaj pobede nad umišljenim papanima.a kada smo već kod limun žutih, evo još jednog divnog specimena zbog kojih mi nisu nimalo lepše...grok.jpg
Ybt. ne pomaže ni što ova dva crna elementa izgledaju kulije od monolita iz 2001: A Space Odyssey. Ne vredi kad su u sredini klompice smrdušice.
Link to comment
dogovori se.ako ne mozes sa sobom, probaj sa voljnim gazom.ako imas tanke noge, to jest.
neki ljudi ne vole te plastične klompepomiri se sa timodmori malo
Link to comment
sto se crocs-a tice, jasno mi je da ne moze svako da klikne na tu vrstu autoironije. ja volim da sam smesna, da nosim smesne stvari, narocito u kombinaciji sa necim pretencioznim. volim da skoknem na ozbiljno mesto u kroksima i da se mislim - ko vas bre jebe, ovo je udobno i ZUTO. pustili su me u airport city prosle godine, da dam pravni savet u kroksima. odlican osecaj. pogledi umisljenih papana - priceless.
sasvim dovoljan razlog za nosenje te obuce laugh.gif
Link to comment

crocsice su toliko smesne, da je izlisna svaka ozbiljna rasprava na temu njihove estetike.ja imam dva para :o jedne za po kuci i druge koje drzim u kolima gde su raj za duga, preduga putovanja ili kao najlepsi poklon iznenadjenja kad sa olaksanjem utonem u sediste nakon neke vrtoglave stikle. to je znak za kraj dana, kad jednom skinem potpeticu, u nju se ne vracam. nenadjebiv osecaj, mozda ga bije jedino onaj kad posle izlaska iz mora tapkas mokrim tabanima po peskiru :wub:stopala mi ne smrde ni inace, a za noge videti pod profil -_-

Link to comment

meni su crocsice ogadili oni koje su ih nosili kada sam ih prvi put video - kada sam u tranzitu u bombaju video horde rusa, svedjana, nemaca i izraelaca koji idu na/iz goe. posto generalno mrzim gou a i sve koji misle da je to kraj sveta, stekao sam dosta gadnu predrasudu koju sam izlecio tek kada sam video i probao kineske kopije koje su idealna obuca za lakse i teze radove po kuci, ciscenje podruma i tavana, kuvanje u uslovima kada voda i slicno prsti svuda naokolo i generalno sve aplikacije kada ti treba nekakav utility footwear. ako se zaobidje estetika koja je svakako upitna, sve ostalo je na njima potpuno neupitno. sem cene, ali aj da to ostavimo na stranu.

Link to comment
  • 2 weeks later...
:isuse:
brega.jpg:isuse: :isuse:Nakon malo pažljivijeg posmatranja otkrivamo da ništa nije slučajno ;) seve.jpgSevebrega-1.jpgBrega

Crveno, crveno, crveno, crveno je boja ljubavi ! :P

Edited by Krotka
Link to comment

Mislio sam da su one "plišane" ili kakve već trenerke koje devojke komotno nose kao civilnu odeću dno dna, ali sam danas demantovan - može gore.Koleginica se pojavila na faksu u - ne znam kako to da opišem - kombinezonu. Jednodelno čudo koje je donji deo trenerke i top (bez bretela) istovremeno. Full pliš, full grozna boja.Dno dnoa.

Link to comment
Jednodelno čudo koje je donji deo trenerke i top (bez bretela) istovremeno. Full pliš
to se zove zeka i nose ga bebe. smile.gif edit: samo ima bretele koje se kopcaju drikerima... Edited by PointTaken
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...