Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

Pa pazite, rodjaci, i ja bi' mu mozda oprostio kad bi me tako lepo zamolio. Mada je verovatnije da bi' ga patosirao onako kroz prozor, iz sedista, cim bi' skontao da nije Srbenda.

Link to comment

Ne bi on tebi smeo ni da pridje. Nego bi dao gas i odjezdio koliko ga vetar nosi.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment
jebote kakvo snoblje observira cestitu serbiju iz gradskog prevoza i donosi modne sudove, auuuu ...sve sam petronije do petronija, arbitri elegancije. je l' vam skup taj uggs ili sta?ili je ta mrznjata na uggs i crocs nekakav znak prepoznavanja medju plemstvom?
Ovo drugo. Naravno.
Link to comment
gazza ima :)
crocsice mrzim i nemam original, imam kineske od 400 kinti, ali im priznajem prakticnost. estetika je uzasna i ne izlazim iz kuce sem ako se zaboravim - najdalje do pijace. trosim zimi one postavljene sa jambolijom u kojima sampionski smrde noge ako nosis bos. letnje sam imao ali sam odustao kada sam takodjer kod kineza otkrio neki derivat japanki iz te iste crocsove fabrike koje imaju zastitu za prste i za to potpisujem da je najbolja letnja papuca koju sam ikada nosio. cak je prezivela surove 3 nedelje po indijskoj prasini, djubretu i kamenju, i nogice mi debele sacuvala. cu da nadjem sliku.edit: evo nasao - ove su zenine, crne su mnogo jace:8_f02_3_kinezi.jpg Edited by gazza1
Link to comment

nema sanse da se raspravljamo o ovim papucama. najbolje i najudobnije sto sam u zivotu probao na ovu temu. havajanas i ostala sranja su malo dete.

Link to comment

mislim, ne bih da otpocinjem rat, ali ovo je za 80% postova na temi obuca sustastveni stil, lepota, avangarda, estetika i udobnost, sve to u jednom.

Link to comment

meni su te kroksice toliko smijesne da ne mogu da dobace do ruznoga koncepcijski i nisu drugacije od:n42841101866_9358.jpgs tim da je izbor boja mnogo veci. sto pozdravljam.vic od obuce, ne mogu da ih mrzim ni ako se trudim. al da ih obujem, osjecala bih se ko ostarjela njemica na ljetovanju.

Edited by morgana
Link to comment
jedina stvar na svetu ogavnija od spic cipela:slika-patike-na-stiklu--STARKE-----419436x400.jpg
A jebote, 'de iskopa ovo, leba ti?Inače, crocs su prava abominacija. Uz plastične papuče ČIK Kumanovo (ko je služio vojsku, zna o čemu pričam). Edited by Tresko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...