Jump to content

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

nego, da se ne češkamo međusobno percima s fascinatora dok važno pitanje koje je postavila km ostaje neodgovoreno-  koji je točno dress code za ascot racecourse? očito nije dovoljno da bude skupo, pastelno i bablje. leia, aleksija? bg hoste...?

Link to comment
nego, da se ne češkamo međusobno percima s fascinatora dok važno pitanje koje je postavila km ostaje neodgovoreno-  koji je točno dress code za ascot racecourse? očito nije dovoljno da bude skupo, pastelno i bablje. leia, aleksija? bg hoste...?
Ne znam da li je ovo retorsko pitanje, al ako te stvarno zanima, na zvanicnom sajtu imas pojasnjeno kakav kod vazi na kom delu hipodroma. Dok na plebejskom delu nema nikakvog koda, na grandstandu treba se obuci formalnije ali su dozvoljeni fascinatori i haljine s tankim bretelama, a najstriktniji kod vazi na kraljevskoj tribini gde ne sme da se nosi nista u kosi ili na glavi sto se ne bi moglo podvesti pod sesir, zabranjene su mini suknje, ne smeju da se imaju gola ledja, ili nosi rasparena odeca iz razlicitih kompleta (link). Edited by BraveMargot
Link to comment
A evo i slike, da i oni koji nisu u mogućnosti da se direktno fasciniraju, fasciniraju malo kasnije...
axaxaxxa izgleda i ovi u studiju da su se baš zafascinirali
Link to comment
ko je Zoolander pored nje?
Pazi kad nemam pojma... Ton bio isključen, naleteo na Amidžićevo govno show tokom vrtenja kanala, upalio na kompu TV, zveknuo par šotova i to je to...Valjda ima stručnjaka za estradu, pa da rastumače ko je to... Inače, video posle da su gostovali i 1 starleta™ i dve reči™ Manuel...Al' odosmo u trol...
Link to comment

Mislim da je ovaj pored nje neki gay iz Hrvatske koji se "loži" na JK. U stvari, svojevremeno je ili na TV-u ili na jućubu bio neki fajt između ovog i još jednog hrvatskog gaya oko.... predstavu nemam oko čega. Možda će oni sa poznavanja estrade i društva moći pomoći...

Edited by Lezilebovich
Link to comment
Mislim da je ovaj pored nje neki gay iz Hrvatske koji se "loži" na JK. U stvari, svojevremeno je ili na TV-u ili na jućubu bio neki fajt između ovog i još jednog hrvatskog gaya oko.... predstavu nemam oko čega. Možda će oni sa poznavanja estrade i društva moći pomoći...
Marko Grubnić aka Modni mačak aka Grubi? :Hail:90ng4m.jpgZnam da slika nije reprezentativna, ali meni je najviše pri :heart:Valja sad dekontaminirat ekrane...ahtung, presegzi edit!

xqhspf.jpg

Edited by Eidyia
Link to comment

hvala margot na objašnjenju za dress code na ascotu, nisam temeljito pogledala stranicu.kod mene je zabunu unijela posljednja gospođa iz galerije  pogresnogdress_no1.jpgkoja ocito ne zadovoljava kriterij kompleta. btw. modni mačak se posvađao s fashion-guruom, oko modne kritikee. eto, sad je moguće cjelovito razumijevanje zadnje stranice 

Link to comment
I JK je upravo dobila novo prase.
koliko ta zena kasni za trendom. kako izvjestavaju cg mediji, u britaniji svaka madama koja drzi do sebe i muza fudbalera ima minijaturnog jeza. jez se pravilno nosi tako da viri iz torbe, slicno kao civava, al civava je za seljanke, a i ne staje u sanel torbicu.edit: ili oces da kazes da se jk porodila? Edited by morgana
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...