Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

nema tu sta svidjalo ili ne, stvar je jasna i bogomdana :s_d: znatno glatke zene privlace izuzetno dlakavi muskarci i vice versa.
aaaa zato ja volim cosave :fantom:
Link to comment
fala. sad mi je vec jasno o cemu point prica, to kad obuku zimske carape i sandale. prilicno gadno. ili one cipele sa otvorenim prstima pa viri crni vrh od carape - uzas!
Дјецарац, ја сам мозда мало матор да се мијесам у те ствари, али реци цу ти да се у свим normalним приликама царапе и ципеле обувају.Оно, има и ненормалних occasions кад се царапе облаце - кад идес у банку са путном торбом и hardвером.
Link to comment

ček bre rasejani, ako ćemo pravo, ja sam još matorija. da je to što kažeš pravilo do sada bih valjda čula. obuća i eventualno nazuvci i priglavci se obuvaju . ostalo su odevni predmeti koji se oblače ili navlače. tu spadaju i hulahopke i čarape raznih debljina.pelerina, šal i lizeza se ogrću. marama se vezuje i zabrađuje, košulja se upasuje ili ostavi da landara.od oktobra do maja na noge navlačim čarape, najčešće dokolenice. ne obuvam ih ni slučajno.a šta se radi sa rukavicama?

Edited by mammy two shoes
Link to comment

ne znam... sad kad bolje razmislim ne znam da li se carape oblace ili obuvaju. valjda ako ide na nogu onda se obuva, bar muske carape. sad za zenske carape i hulahopke, nisam siguran. a rukavice se valjda navlace na ruke - ili mozda ne... ja obicno "stavljam" rukavice a koliko je ispravno, nemam pojma. a na temu - jako mi je odvratno kad zene pustaju kandze na nogama pa ih jos oblikuju na spic - original kokosije.edit - dodao stavljanje

Edited by adam
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...