Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

kako onda podnosiš muškarce?hint. noge ne svrbe zimi u grilonkama ako se redovno mažu mlekom.@leia - ako je urednost i higijena uklanjanje dlaka, jesu li nam mili muškarci svi redom... štrokavi?@svi - ne mogu da verujem da branim dlake
Ne volim dlake osim one na kosi kad su zene u pitanju. Muskarci su ok dok su pristojno dlakavi :lol:
Link to comment
Ne volim dlake osim one na kosi kad su zene u pitanju. Muskarci su ok dok su pristojno dlakavi laugh.gif
mudro zboriš, posebno ovaj deo za muškarce.samo kažem da to nije do nehigijene, jer onda su muškarci svi nehigijeničari, sem možda metro-tipova.@halloween - i šta kažeš. zavrištala od jedne dlake, pa još ženske??? stavi me na ignore, molim te. neopisivo prenemaganje u kombinaciji sa licemerjem, bolje da se ignorišemo laugh.gif
Link to comment
mudro zboriš, posebno ovaj deo za muškarce.samo kažem da to nije do nehigijene, jer onda su muškarci svi nehigijeničari, sem možda metro-tipova.@halloween - i šta kažeš. zavrištala od jedne dlake, pa još ženske??? stavi me na ignore, molim te. neopisivo prenemaganje u kombinaciji sa licemerjem, bolje da se ignorišemo laugh.gif
Aman, šalila sam se. Nateraćeš me da ubuduće svaki put stavim smajli. Edited by halloween
Link to comment

Onako ko moj muz 4 -5 dlacica na grudima :lol: Jednom sam uzela pincetu da mu iscupam te dlacice povukla jednu i ijaoooo :lol::isuse: kakav je to krik bio . Posle sam ljubila da prodje ;)

Link to comment
@leia - ako je urednost i higijena uklanjanje dlaka, jesu li nam mili muškarci svi redom... štrokavi?
nisu, jer za njih vaze drugacije drustvene konvencije i takoreci nizi standardi. pa se tako od zene ocekuje da mirise, a od muskarca samo da ne smrdi (inace mu kazu da je metrogejualac)
@svi - ne mogu da verujem da branim dlake[/size]
stvar principa! :D
Link to comment
nema tu sta svidjalo ili ne, stvar je jasna i bogomdana :s_d: znatno glatke zene privlace izuzetno dlakavi muskarci i vice versa.
Ako je tako onda sam ja smrt za celave ribe.
Link to comment
kako onda podnosiš muškarce?hint. noge ne svrbe zimi u grilonkama ako se redovno mažu mlekom.@leia - ako je urednost i higijena uklanjanje dlaka, jesu li nam mili muškarci svi redom... štrokavi?@svi - ne mogu da verujem da branim dlake
pravila o muskoj i zenskoj higijeni se razlikuju. nisam ih izmislio al s njima zivim, usvojio sam ih i ne mogu protiv toga. muske dlake su mi prihvatljive, zenske nisu. da parafraziram pikoletu - gornja glava se ovde ne pita mnogo... disklejmer - skandinavske ribe su uglavnom dlakave al to mi ne smeta jer su generalno plave i dlake su jedva vidljive a na dodir ne bodu vec su mekane.edit - nepismen Edited by adam
Link to comment
disklejmer - skandinavske ribe su uglavnom dlakave al to mi ne smeta jer su generalno plave i dlake su jedva vidljive a na dodir ne bodu vec su mekane.
Heh, ovako i prase možeš da opišeš.
Link to comment
Aman, šalila sam se. Nateraćeš me da ubuduće svaki put stavim smajli.
:lolol:i ja mislila ti poludelameni je sve jasno, ali s godinama sve teže podnosim 'poglede', da ne kažem bečenje. ako se uskoro uvede nošenje šerpe na glavi za žene kao standard, nosiću je pokorno samo da mi mi se niko ne beči.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...