Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

pa to. nismo navikli. meni dlakave noge izgledaju nekako strokavo i ne smem da pridjem blize osobi, bojim se smrada. nije logicno, ne bi trebalo - al tako je. a izgleda mi strokavo i kad zene posvetle brkove umesto da ih pocupaju. draze mi da vidim crne brke nego to.

Link to comment

@dig to je do sintetike, jednako svrbe i sa i bez dlaka, probaj ih, dozlaboba neudobno. da se razumemo, i meni su ruzne, vodim i ja bitku sa njima. ali se ne gadim dlaka, jednom sam u londonu videla najlepsudevojkunasvetu, potpuni raspad, skroz dlakava, nista nije smetalo. da vidim neku savremenu dlakavu zenu u sustini bih joj zavidela na hrabrosti.

Link to comment
da se razumemo, i meni su ruzne, vodim i ja bitku sa njima. ali se ne gadim dlaka, jednom sam u londonu videla najlepsudevojkunasvetu, potpuni raspad, skroz dlakava, nista nije smetalo. da vidim neku savremenu dlakavu zenu u sustini bih joj zavidela na hrabrosti.
A sta znam. Ja bas i ne kapiram gde je tu hrabrost. Moja gorepomenuta drugarica se valjda tako bori protiv dominacije muskaraca, sta li. I obrazaca ponasanja nametnutih od strane muskaraca koji imaju za cilj tlacenje zena, bla bla. A ja jos uvek nisam uspela da shvatim kako ce se tu i sta promeniti ako sad sve krenemo da zarastamo.
Link to comment
A sta znam. Ja bas i ne kapiram gde je tu hrabrost.
hrabrost da se ide protiv drustvene norme? ne mislim da su muskarci tlacitelji u ovom slucaju, zene su toliko interiorizovale raznorazna drustvena ocekivanja da same svojevoljno rade i vise nego sto treba. znam neke sto nikad bez sminke ne izlaze iz kuce, sto se bude dva sata ranije svaki dan da bi se pripremile da svet moze da ih vidi, kojima je nefenirana kosa nepristojna. poenta u zarastanju je samo u tome da su zene dovoljno dobre takve kakve jesu.
Link to comment
hrabrost da se ide protiv drustvene norme? ne mislim da su muskarci tlacitelji u ovom slucaju, zene su toliko interiorizovale raznorazna drustvena ocekivanja da same svojevoljno rade i vise nego sto treba. znam neke sto nikad bez sminke ne izlaze iz kuce, sto se bude dva sata ranije svaki dan da bi se pripremile da svet moze da ih vidi, kojima je nefenirana kosa nepristojna. poenta u zarastanju je samo u tome da su zene dovoljno dobre takve kakve jesu.
Generalno, jeste hrabrost da se ide protiv drustvene norme. Ali se meni u ovom slucaju cini da su te zene koje se dlakama bore protiv rodne nejednakosti one koje su sigurne da ce i dlakave biti prihvacene - tamo gde one zele da budu prihvacene. Tako da one ustvari ne preuzimaju nikakav rizik, a rekla bih i da ne doprinose mnogo emancipaciji zena in general.
Link to comment
:) potpuno si u pravu. dovoljno lepe.
ajd kad cepidlacimo, nije ni dobrota ni lepota no urednost i higijenakao kad bih prestala da se kupam i onda to nazovem buntom protiv drustvenih normi. missim nije da nije, al cemu? :unsure:
Link to comment
pa to. nismo navikli. meni dlakave noge izgledaju nekako strokavo i ne smem da pridjem blize osobi, bojim se smrada.
kako onda podnosiš muškarce?hint. noge ne svrbe zimi u grilonkama ako se redovno mažu mlekom.@leia - ako je urednost i higijena uklanjanje dlaka, jesu li nam mili muškarci svi redom... štrokavi?@svi - ne mogu da verujem da branim dlake Edited by PointTaken
Link to comment

Ove što im ne smetaju ženske dlakurde ću da stavim na ignore. Pre neki dan uđem u toalet na poslu i na dasci od WC šolje ugledam dlaku dužine 3 cm. Istrčala sam maltene vrišteći.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...