Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

način upotrebe grilonki ovde u minhenu. nose se sa letnjom obućom (i ostatkom odeće) i, uopšte, u svim prilikama. ogadiše mi jedan od milijih odevnih predmeta
sta su grilonke?
Link to comment
carape gustog tkanja za nas sto nosimo prosirene vene :wub:
fala. sad mi je vec jasno o cemu point prica, to kad obuku zimske carape i sandale. prilicno gadno. ili one cipele sa otvorenim prstima pa viri crni vrh od carape - uzas!
Link to comment
sta su grilonke?
one deblje neprovidne najlonke (carape hulahopke), taman da ne bude hladno a da noge ne izgledaju kabasto kao u vunenim pandanimau nemackoj se kao deo narodne nosnje tradicionalno nose uz otvorenu obucu
Link to comment
sta su grilonke?
жenske hulahopke koje su punije i neprovidne. edit. ahahahhaha... dok sam ja odgovorila, pa spremila pire, pa poslala poruku... Edited by PointTaken
Link to comment
Kad god sam video neku ženu koja nosi grilonke a napolju je preko +5, prvo što bi mi prošlo kroz glavu je da nije obrijala noge.
sad nesto razmisljam, meni su one tanke providne najlonke prva asocijacija na kasirke i tetkice u skoli, nesto kao ladna trajnarelikt komunistickog doba takoreci
Link to comment

fala zene, sad mi je definitivno sve jasno. a najbolje je kad se vide duge dlake kroz prozirne carape. to, doduse, nisam vec dugo video al u detinjstvu sam znao dosta mama koje su bile sklone ovoj modi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...