Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

meni su sve boje lepe. nego htela sam da prijavim sto sam videla neku prodavnicu sa priruznom obucom oblika sto mogu samo cmrlj, darling i morgana da vole. :D a bas sam htela da preporucim i zaboravila ime. sledeci put kad prodjem zapisacu memo.

Link to comment
Ako je boja 'nude' boja kokošijih nogu, što bi to odmah bilo fuj? Ne voliš piletinu? :D
Не баш кад је боје куване ноге... волим мало запечено. А кокошије ноге иду мачкама. Ни кошчица не остане.
Link to comment
meni su sve boje lepe. nego htela sam da prijavim sto sam videla neku prodavnicu sa priruznom obucom oblika sto mogu samo cmrlj, darling i morgana da vole. :D a bas sam htela da preporucim i zaboravila ime. sledeci put kad prodjem zapisacu memo.
:D
Link to comment
U segsi šopu.

Šalim se, u radnji na Bulevaru. Ništa ekskluzivno, osim što je za figuru devojke od 25 godina.

jupi, tako ja otprilike izgledam. imam sanse u nudu. cool.gif
Link to comment
Ako u medjuvremenu organizujes onaj smartphone, mozes i da uslikas i upload-ujes na forum...
ma meni treba ne smartphone, nego remont mozga. sad cekam da prodje zora pa da okrenem agenta da ga pitam kad ono bese treba da dodjem u agenciju. rekao mi u petak popodne da dodjem danas u neko vreme, ali ja se ne secam da li je rekao 16:00 ili 16:30 ili 17:00. giju, giju, gic..
Link to comment
ma meni treba ne smartphone, nego remont mozga. sad cekam da prodje zora pa da okrenem agenta da ga pitam kad ono bese treba da dodjem u agenciju. rekao mi u petak popodne da dodjem danas u neko vreme, ali ja se ne secam da li je rekao 16:00 ili 16:30 ili 17:00. giju, giju, gic..
odi u 17.tako je najsigurnije da ces zakasniti.
Link to comment

Mnogo mrzim ove dekorisane svatovske stolice sa mašnom, osim ako ta presvlaka ne služi za brisanje ruku masnih od pečenja.U tom slučaju se izvinjavam autorima, jer praktičnost cenim nadasve.19298.jpgkongres7.jpg

Link to comment
a to nema vodje u srbiju, niposto. ovde se sedi na drvenoj klupi pod vojnickim satorom.
To на обичном руралном ведингу, ал' бре у normal кафани сам почео да их виђам.
Link to comment

način upotrebe grilonki ovde u minhenu. nose se sa letnjom obućom (i ostatkom odeće) i, uopšte, u svim prilikama. ogadiše mi jedan od milijih odevnih predmeta

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...