Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

meni je ta boja prelepa, sto za cipele, sto za odecu...i hocu da se ubijem sto nisam kupila vise materijala u toj boji kad sam imala prilike :\
Takodjer volim nude :)Imam jedne vrlo bučne kožne nude flats sa nekom ludom šnalom i jedan cute lepršavi topić. I u radnjama se večito lepim za te nijanse, isto kao i za crnu ^_^ A gđa Carrie je lansirala boju sa onom svojom nude tj. naked dress iz prvih epizoda SATC.A tek ovaj outfittić:CB9.jpgI naravno Penelopica:PC.jpg Edited by Lynn
Link to comment
Takodjer volim nude :)Imam jedne vrlo bučnoe kožne nude flats sa nekom ludom šnalom i jedan cute lepršavi topić. I u radnjama se večito lepim za te nijanse, isto kao i za crnu ^_^ A gđa Carrie je lansirala boju sa onom svojom nude tj. naked dress iz prvih epizoda SATC.
Pre doosta vremena sam imala nude haljinu. Jeste bila lepa, ali sam ubeđena da sam zbog nje doživela 1 neprijatos' na ulici. Neki idiot se zaleteo i u trku iz sve snage me uhvatio za dupe, držao tako 5 sekundi tj. večnost i pobegao u neki haustor. Od tada pa naovamo samo crno, belo i sivo.
Link to comment
Pre doosta vremena sam imala nude haljinu. Jeste bila lepa, ali sam ubeđena da sam zbog nje doživela 1 neprijatos' na ulici. Neki idiot se zaleteo i u trku iz sve snage me uhvatio za dupe, držao tako 5 sekundi tj. večnost i pobegao u neki haustor. Od tada pa naovamo samo crno, belo i sivo.
Jedno je neprijatnost, a drugo je trauma da je više nikad ne obučeš :o 5 sekundi? Pa šta si ti za to vreme radila? Ukočila se od šoka?
Link to comment

Hmmm, OK mi je nude ako vuce na rozikasto, kao na primer salonke koje je Mejdejka okacila ili Penelopina haljina na prvoj slici. Boja cipela britanskih plemkinja mi je grozna. Tim pre sto je u njihovnim odevnim kombinacijama kao pala s Marsa. U kombinaciji sa crnom bi mozda mogla da prodje..

Link to comment
Jedno je neprijatnost, a drugo je trauma da je više nikad ne obučeš :o 5 sekundi? Pa šta si ti za to vreme radila? Ukočila se od šoka?
Malo sam iskarikirala posledice, al' jesam bila zatečena, ne baš u šoku.
Link to comment
ma ja i ne raspravljam o ukusima, no o neukusima :D
Ako je boja 'nude' boja kokošijih nogu, što bi to odmah bilo fuj? Ne voliš piletinu? :DUkusi - neukusiPotejto - potato:)
Link to comment
Pre doosta vremena sam imala nude haljinu. Jeste bila lepa, ali sam ubeđena da sam zbog nje doživela neki se zaleteo i u trku iz sve snage me uhvatio za dupe, držao tako 5 sekundi tj. večnost
i de kazes da si kupila tu aljinu? :lol: Edited by darling
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...