Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

meni su super ti crni matirani, tj. peskirani. skroz su batmobile.
najsuper su kad ih ukenja leteca foka, galeb, gavran, niko ne izvadi tu fleku....
Link to comment
Ja to zovem letnje čizme :)Da je ogavno, jeste, jedan od najgorih modnih detalja ikada.
+1knee-high-and-thigh-high-boots-stiletto-arollo.jpgintrus.jpgImam neodoljivu želju da priđem tim žrtvama loše mode i bez reči im prilepim šamar.I još dodajem pojavu koja se i ovog leta ponavlja: letnji kombinezon. :isuse:916_kombinezon_foto-Vladislav-Mitic_if.jpg?ver=1244845925I to po pravilu nose uber zgodne cice koje bi jedno xy puta bolje izgledale u nekoj suknjici, šorciću ili letnjoj haljini. Show the skin, damn it! A neretko se može videti combo letnjih čizmi i ovih oversized pelena. Ogavnost u koncentratu.
Link to comment
+1knee-high-and-thigh-high-boots-stiletto-arollo.jpgintrus.jpg916_kombinezon_foto-Vladislav-Mitic_if.jpg?ver=1244845925
Ove sandale sa grejacima zglobova su ogavne, a ove salvare/dimije su tek katastrofa.Mada kad bolje pogledam sve su to neke ribe bez dupeta....
Link to comment

srebrne (metalik) sandale i cipele. pola devojaka u gradu to nosi. još kad uz to obuku one pidžama-trenerke ili kako se to već zove. ne razumem se u modu, ali to mi je onako nekako, baš gadno. bode oči zadnjih meseci.

Edited by mr@ki
Link to comment

ne podnosim zene koje ne peru kosu kad im je prljava, vec cekaju da idu kod frizera, pa ako je za dva dana, onda za dva dana. ova pojava nije primecena kod muskaraca, njima je kosa samo prljava.

Link to comment

Plafuše iz bočice.Kvarcovanje, kako ženskih tako muških.Pretanke ili iscrtane obrve.Baletanke i potpuno ravna obuća.Zaudaranje na znoj.Nakit - okićenost. Pogotovo bižuterija.

Link to comment
Baletanke i potpuno ravna obuća.
prvi glas: Ja mrzim i to i štikle.drugi glas: Za 4 godine ćemo se svi ratosiljati postojeće obuće i biti slobodni!
Link to comment
drugi glas: Za 4 godine ćemo se svi ratosiljati postojeće obuće i biti slobodni!
I Srbija ce biti jednopartijska drzava i najzad cemo imati kome da se zalimo.
Link to comment
Baletanke i potpuno ravna obuća.
But why? :unsure: Za ostalo, iako se nacelno slazem, moram da pitam za pojasnjenje. Sta su plavuse iz bocice tacno? Je l to ono kad ti je kosa potpuno bela? Ili se ovo odnosi na sve plavuse onako djuture... :huh:
Link to comment

Baletanke se podrazumevaju samo za baletsku školu. Ne pronalazim se u trendu baletanki i ostale ravne obuće jer mi nije udobna, a ni estetski ne ispunjava moje zahteve.Kada sam rekla "plavuše iz bočice" mislila sam uopšte na sve devojke i žene koje se farbaju u žuto. Ajde što se sredovečna žena koja već ima sede farba u žuto, ali kad vidim devojku koja ima sprženu belu ili žutu kosu, može čak da bude skoro savršeno primljena boja ali svejedno mi se ne dopada. Za mene je jedini neprevaziđen trend prirodnost i negovanost.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...