Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

Moja sestra još čuva takav, samo nije minijaturan?
Да чува. Не, није.(ипак мислим да је боље да два питања буду у две реченице, свака са својим упитником)
Link to comment
guc23244027271.jpgguc23244027273.jpgguc23244027274.jpgovakve slicne je moj pradeda pravio od svinjske kozure cim se sa Durmitora spustio u Vojvodinu (pa tako i postao jedan od opasnijih frajera) inace 'Gucci' zahteva za ovaj glamour nekih $600
Link to comment

Šav oko pete je kao crtice na mustrama "presavij ovde". Čim se muž vrati kući s posla, on prosledi cipele ženi, koja ih potpeti i u šlafroku otrči kod komšinice na kahvu.

Edited by halloween
Link to comment
Šav oko pete je kao crtice na mustrama "presavij ovde". Čim se muž vrati kući s posla, on prosledi cipele ženi, koja ih potpeti i u šlafroku otrči kod komšinice na kahvu.
:lol: moja baba je do devedesetih odlučno odbijala da investira u papuče. stalno je nosila dedine otpisane cipele pa tako nagažene... baš su ličile na ove sa slike. sad kupuje kod kineza papuče. nema više staarih nagaženih kondura.a inače, ovih dana sam isprobavala neke silne baletanke po radnjama i mnoge imaju taj lastiš znad pete ili sa strane. kako to steže... božja kazna!
Link to comment

Nije da me nervira, ali me zbunjuje jedan trend koji viđam poslednjih par godina : popodne/veče u gradu, ide devojka full sređena - odeća, šminka, sve - i pored nje tip u šuškavoj trenerci. Mislim, znam da je u određenim krugovima trenerka više od sportske odeće, ali i dalje ne kapiram kako bilo ko može da se pogleda u ogeldalu, nasmeši kako mu je super nova treša i pomisli "e, baš sam se sredio".

Link to comment
  • 3 weeks later...

ne mogu :(danas sam video uživo revival jednog mnogo lošeg trenda iz USA circa 1982 (makar ga ja tako vidim) : bela šulja, trench, ispod vire farmerke i bele patike.

Link to comment
danas sam video uživo revival jednog mnogo lošeg trenda iz USA circa 1982 (makar ga ja tako vidim) : bela šulja, trench, ispod vire farmerke i bele patike.
mogo si bar ćao da kažeš :lol:
Link to comment
ne mogu :(danas sam video uživo revival jednog mnogo lošeg trenda iz USA circa 1982 (makar ga ja tako vidim) : bela šulja, trench, ispod vire farmerke i bele patike.
:mellow:brate, nekad mi samo fali bela šulja. a mislio sam čak da je pribavim...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...