Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

a jel si probao da greješ vodu u mikrotalasnoj nuke-uješ vodu?
Јел' могу мало да се дувам? Прву микроталасну смо купили децембра 1980. И користила се за свашта, а кафа се скоро обавезно кувала у њој - испочетка турска, док се деведесетих није појавила редовна несуља.
Muka jedna. Komplikovano je naći dobar odnos vode i jačine, a i kad sam našao, ne ispadne uvek isto.Ukus ide nekako topla voda+blato -> dobra kafa -> kišjelo (kako se piše ono crnogorsko šj), a između dva esktrema je mala razlika u količini vode/jačini nukovanja.
Знам где ми је црта, и на шољи и на мирку - јачина до даске, а окренем за 90о. Тј након три мирка са спектрумовом тастатуром, опет имам једног без дугмића, само јачина (аналогна контрола) и сат (механички, до 12 минута, дакле четврт круга је три минута, ради ко мајка Мара.Ако баш хоћеш да си сигуран да ти је вода проврила, узми мензуру од ватросталног стакла па у њој да ти уври вода (а видећеш кад ври), па онда тим прелиј кафу. То сам радио кад год бих се сетио.
I takođe, kada se otvori konzerva, dobar ukus potraje možda dve-tri kafe, posle se ubajati. Prijatno fantom.gif
Нисам одавно узимао лименке, можда баш због тога. Стакло је стакло, а отвара се само секунду пре него што ће кашичица да сврати, и затвара одмах затим. Јакобсов чеп (а и сваки други данас) сасвим добро заптива, и нешто се не сећам да је оно са дна различито од оног са врха.Јуче смо некако организовали скајп чет са свим ћеркама и унучетом истовремено... у 7 овде, 1 на источној обали, 22 на западној... ја, наравно, легао у пола три. Чини ми се да сам покушавао да говорим пре него што је кафа стигла до главе :isuse:. Једног дана ћу се усудити да преслушам снимак, мада мислим да ћу то насамо, било би ме бламота да ми неко притом види фацу.
Link to comment
Ако баш хоћеш да си сигуран да ти је вода проврила, узми мензуру од ватросталног стакла па у њој да ти уври вода (а видећеш кад ври), па онда тим прелиј кафу. То сам радио кад год бих се сетио.
Imam Pyrex šolju (to su oni što su proširili asortiman sa laboratorijskog posuđa na obično, videti status na profilu) al' jbš ga, ne izađe isto iako teram na crtu. Nego... ti to vrelom vodom prelivaš nes? Da ti nije malko... kišjelo? :s_dj: Zeznem li se pa pustim da zabrboće ubija kiselina posle, jedino da mu sipam sodu bikarbonu.
Link to comment
Imam Pyrex šolju (to su oni što su proširili asortiman sa laboratorijskog posuđa na obično, videti status na profilu) al' jbš ga, ne izađe isto iako teram na crtu. Nego... ti to vrelom vodom prelivaš nes? Da ti nije malko... kišjelo? :s_dj: Zeznem li se pa pustim da zabrboće ubija kiselina posle, jedino da mu sipam sodu bikarbonu.
Немам тај проблем.По нашем рецепту, температура воде треба да је око 99... дакле, таман кад престане да кључа. Укус мање више, више утиче квалитет млека, али на 99 зарез кусур се развија онај мирис.Мада, одавно већ не проверавам да ли је проврило или није. Ко ће се сагињати и завиривати у мирка... за добру свињу итд итд.
Link to comment
Srebrna letacica :lol:
neee 'žena kesa' - na rukama izrasline od po pet kila bakaluka, pod desnom nogom srebrni šuriken - priskače u pomoć ženama, odsecajući im štikle :D
Link to comment
loš je snimak, al to je ta ratna fotografija :lol:5595432461_d5b51ee1ae_b.jpg
kakav modni krik! ipak nisam ovako zamišljala! :blink: meni su za bljuc i ove čizmice moje levo, lutkino desno!
Link to comment

ako nemam 7 haljina na preklop, kao gornji dio ove haljinepantalone, nemam nijednu :isuse:stvarno sam paja patak. mozda da nadjem novi kroj, da imam do smaka svijeta 2019.

Edited by morgana
Link to comment
ne skrnavi! ovo je samo jeftina skupa kopija!jedina pravaborovolacost.jpg
U ovakvim borosanama je moja profesorka biologije išla na časove aerobika. Verovatno je otišla u prodavnicu Borovo , pa su joj se borosane više svidele od startas patika.
Link to comment
slika-Manual-kozni-ranac-po-neverovatnoj-ceni--361305x640.jpg ovo... pa minijaturno, ali ozbiljno nakačeno na leđa, obe gajke na ramena. sačuvaj bože!
istina!..ne bi me chudilo da,u svom ovom rivajvlu mode 90tih povampire i ovo chudovishte :isuse:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...