Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

videla sam juče u izlogu hit večernju kreaciju. sad mi krivo što nisam uslikala. to je odevni predmet iz jednog dela. u gornjem delu izgleda kao haljina bez rukava sa dubokim dekolteom. a nadole desno se pretvara u široku pantalonu, dok se nadole levo, sasvim neočekivano, pretvara u helanku. fantastično!
neće je skloniti!to je hit ove sezonestockxpertcom_id17559711_jpg_46b45c74467e4ae32ac1b99e60ad5280.jpg
Link to comment

saro, ti uvek sve prva doznaš. zašto to ne deliš sa nama ovde? samo da primetim da je moje otkriće 3 u 1, zbog helanke i zvoncare. jedino nisam sigurna da li su na ovom tvom modelu i čizme, kako sad to da kažem.... nakalemljene?

Link to comment
saro, ti uvek sve prva doznaš. zašto to ne deliš sa nama ovde? samo da primetim da je moje otkriće 3 u 1, zbog helanke i zvoncare. jedino nisam sigurna da li su na ovom tvom modelu i čizme, kako sad to da kažem.... nakalemljene?
prošle godine su devojčice terale modu sličnim modelima. čini se da je materijal bio lan i onako sečeno u struku, komotno, raznih boja, jedna veličina. made in kina.
Link to comment
samo da primetim da je moje otkriće 3 u 1, zbog helanke i zvoncare.
Ако може за нас са јефтинијим улазницама једно објашњење, шта му значе те фразе "3 у 1", "2 у 1", "1 на 1" и сличне, које често чујем, а немам довољно контекста да сконтам шта је. Нисам био на часу (а ако је одговор да треба да гледам рекламе да бих скапирао, онда ништа).
Link to comment
Ако може за нас са јефтинијим улазницама једно објашњење, шта му значе те фразе "3 у 1", "2 у 1", "1 на 1" и сличне, које често чујем, а немам довољно контекста да сконтам шта је. Нисам био на часу (а ако је одговор да треба да гледам рекламе да бих скапирао, онда ништа).
Nes kafa "3 u 1" sadrži kafu, mleko i šećer... "2 u 1" kafu i šećer...U prevodu tri ili dve stvari u jednom pakovanju...Ne moraš da gledaš reklame, samo da ponekad kupiš nes kafu u kesici... :)
Link to comment

3 u 1instant kafa + secer + mleko u prahu, za jednokratnu upotrebu2 u 1uporetbi mastu1 na 1sporcki termin, a ima i jedan glup film u kojem glumi Gru.edit> kasno Marko na Kosovo stize...

Edited by Arbeitmann
Link to comment

:lol:kupi rasejani, kupi, jako je lepa kafa, moraš da probaš, sigurno će ti se dopasti... mmmm nes kafa :lol:samo ako voliš jaču, kupi 3 u 1 plus 1 u 1 da podebljaš... takoreći 4 u 2

Edited by slepa živana
Link to comment
Nes kafa "3 u 1" sadrži kafu, mleko i šećer... "2 u 1" kafu i šećer...U prevodu tri ili dve stvari u jednom pakovanju...Ne moraš da gledaš reklame, samo da ponekad kupiš nes kafu u kesici... :)
Аха... не читам ја то. Ил' момак донесе, ил збрбољим себи из тегле (2 у пола... 2 навршене кашичице инстант кафе у пола литре вреле воде), па тако два до три пута дневно. Млеко, ил' трајно ил' право из краве (тј од комшије са баште). Шећер у кафи... некад било, нешто мало, али тако нисам успевао да објасним колико мало је то мало, да ми је било лакше да се навикнем на кафу без шећера, и тако пијем већ двадесет година. И као и са сољу, приметим да је шећер у ствари прилично прикривао прави укус кафе. Дошло дотле да ми је врхунски комплимент за колаче "одлично, нису слатки, баш су укусни".То са кесицама и тим зезалицама, то на путу, и то ако се лети некуд. Ако се иде колима, купује се тегла и млеко у најближем дућану, неће да се баци. Било је да смо куповали и на бемзинској пунпи, не сме да нема.
Link to comment
2 навршене кашичице инстант кафе у пола литре вреле воде
a jel si probao da greješ vodu u mikrotalasnoj nuke-uješ vodu? Muka jedna. Komplikovano je naći dobar odnos vode i jačine, a i kad sam našao, ne ispadne uvek isto.Ukus ide nekako topla voda+blato -> dobra kafa -> kišjelo (kako se piše ono crnogorsko šj), a između dva esktrema je mala razlika u količini vode/jačini nukovanja.I takođe, kada se otvori konzerva, dobar ukus potraje možda dve-tri kafe, posle se ubajati. Prijatno :fantom:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...