Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

ocemo dojaja da se udesimo zivka, kad tapnemo iznutrice?nista grubin, nista domace!
jašta! imam i dobro očuvanu jetru, bez fokalnih promena... da se dovezemo na uranak kolima ;)
Link to comment

Od pocetka sprovodjenja zabrane prodaje alkohola maloletnicima u nas, ni cena jetre nije vise ono sto je bila...Da ne pricam kakav masakr cene plucnih krila otkad je pocelo da se pusi krisom po coskovima.Al jebiga, to je zdravo trzisno okruzenje. Tako da ja ne bih pucao bas ne neki skroz nov i mnogo skup auto!

Edited by Pera Zeka
Link to comment

jese stvarno pusi krisom&po coskovima, ili se pusi po kancisima i skolskim hodnicima, ko onda? stvarno me zanima, ali me mrzi da prelistam svih petnjast miliona strana one teme.

Link to comment
menjam zivanin desni bubreg za neke fensi papuce, zainteresovani na pm, pederi stop...
Dam ti dva para nošenih kamperica za to.A, izvini, ne videh poslednje... :(
Link to comment
da tebe neka zena slusa isla bi u birkenstok/grubinkama i to sa sve nekim pamucnim hulahopkama u raznobojnim straftama ko neka prava neprimetna devojcica iz susjedstva.
Ovako valjda...

206247_1.jpg

Link to comment
a jel postoji grubin bojs katEgorija?posto samo grubin furam pokuci, a mozda cu i sandale da pazarim za vani.
Ja po kući tj. daleko od modne policije, nosim avangardne Dr Mauch 5 punkt reflexzone. Ubeđena sam da će i one kad tad postati moderne i potisnuti iz upotrebe model sa roze zečjim repićem na prstima koji je Violeta Popadić nosila prvog bračnog jutra.biopapucs_dr._mauch_415_3626%20..jpg Edited by halloween
Link to comment

Dakle totalna i nepatvorena mrznja naspram Facebooka i inih ljubitelja koji mi svakodnevno kenjkaju putem maila da se prikljucim, da lurkam i da kenjkam o tome tko voli kakve salvete, sto poklanja, koliko se divi jednoj Gagi&ostaloj ljagi,itd. Jbt, gori su od Jehovinih svjedoka.

Link to comment

Ej, drugarice Zoe, aj se prikljuci na fezbuk. Mozemo caskati, lajkovati jedno drugom statuse i pesme koje postavimo, a posle ponoci stvar preuzima moj zli brat blizanac pa saljem i iks iks iks slicice :)

Link to comment
Ej, drugarice Zoe, aj se prikljuci na fezbuk. Mozemo caskati, lajkovati jedno drugom statuse i pesme koje postavimo, a posle ponoci stvar preuzima moj zli brat blizanac pa saljem i iks iks iks slicice :)
:wicked:
Link to comment

videla sam juče u izlogu hit večernju kreaciju. sad mi krivo što nisam uslikala. to je odevni predmet iz jednog dela. u gornjem delu izgleda kao haljina bez rukava sa dubokim dekolteom. a nadole desno se pretvara u široku pantalonu, dok se nadole levo, sasvim neočekivano, pretvara u helanku. fantastično!

Link to comment
videla sam juče u izlogu hit večernju kreaciju. sad mi krivo što nisam uslikala. to je odevni predmet iz jednog dela. u gornjem delu izgleda kao haljina bez rukava sa dubokim dekolteom. a nadole desno se pretvara u široku pantalonu, dok se nadole levo, sasvim neočekivano, pretvara u helanku. fantastično!
e sad je i meni krivo sto nisi uslikala :lol:
Link to comment
e sad je i meni krivo sto nisi uslikala :lol:
danas ću opet na tu stranu i ovog puta neću biti lenja. samo da je nisu sklonili iz izloga...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...