Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

da tebe neka zena slusa isla bi u birkenstok/grubinkama i to sa sve nekim pamucnim hulahopkama u raznobojnim straftama ko neka prava neprimetna devojcica iz susjedstva. fjuuu..
care, pitaj nekog starijeg da ti objasni staaaaru narodnu odelo ne cini coveka.
mnogo volim sve na raznobojne štrafte, pa i pamučne hulahopke. naravno, ne uz grubinke, iako imam jedne japanke-grubinke (rozle naughty.gif).pravda za neprimetne devojčice iz susedstva!
:wub:
Link to comment

ma da. kceri, da ti stariji covek kaze, neprimetne devojcice ostace neprimetne i kad se obuku ko stoje, ako zasluzuju da budu neprimecene.moje oko sokolovo ce ih primetiti u svakom slucaju, ako zasluzuju. <_<

Link to comment
ma da. kceri, da ti stariji covek kaze, neprimetne devojcice ostace neprimetne i kad se obuku ko stoje, ako zasluzuju da budu neprimecene.moje oko sokolovo ce ih primetiti u svakom slucaju, ako zasluzuju. <_<
pa ne moras to da mi pricas kad ja nisam davala nikakvu karakternu ocenu za grubin girls. to 'neprimetna devojka iz susedstva' je samo ustaljeni izraz za odredjeni stil i odavno je raskinut link izmedju neprimecujuce licnosti i nosnje u tom znacenju, ako je link ikad i postojao. nista vise od toga..tuci cu te, adamse.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...