Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

hesuse, mejdej prica o speslsimaocemo novi zemljotres, odma i sad!
a, ha, ha! bolje i zemljotres nego da slusam kako gadis stikle i uske farke. da tebe neka zena slusa isla bi u birkenstok/grubinkama i to sa sve nekim pamucnim hulahopkama u raznobojnim straftama ko neka prava neprimetna devojcica iz susjedstva. fjuuu..
Link to comment
bolje i zemljotres nego da slusam kako gadis stikle i uske farke. da tebe neka zena slusa isla bi u birkenstok/grubinkama i to sa sve nekim pamucnim hulahopkama u raznobojnim straftama ko neka prava neprimetna devojcica iz susjedstva. fjuuu..
mnogo volim sve na raznobojne štrafte, pa i pamučne hulahopke. naravno, ne uz grubinke, iako imam jedne japanke-grubinke (rozle naughty.gif).pravda za neprimetne devojčice iz susedstva!
Link to comment

ja ću samo da bacnem jedan generalni hejt, ne obraćajte pažnju.ulazim u neku od onih urbanih radnji urbanih brendova za mlade ljude koji žive brzo i hrane se lako. Jebiga, toliko sam očajan u potrazi za farmerkama, šta ću.Okrenem se levo, ošacujem garderobu - tirkizne i roze majce, preterano izbledele farmerke pocepane na butinama. Zaključim da je to žensko odeljenje, okrenem se desno, kad ono isto to. plus tašne.jel su suknje sledeći modni krik za muškarce ?

Link to comment
ja ću samo da bacnem jedan generalni hejt, ne obraćajte pažnju.ulazim u neku od onih urbanih radnji urbanih brendova za mlade ljude koji žive brzo i hrane se lako. Jebiga, toliko sam očajan u potrazi za farmerkama, šta ću.Okrenem se levo, ošacujem garderobu - tirkizne i roze majce, preterano izbledele farmerke pocepane na butinama. Zaključim da je to žensko odeljenje, okrenem se desno, kad ono isto to. plus tašne.jel su suknje sledeći modni krik za muškarce ?
ja čuh sinoć da su sledeći modni krik za muškarce brushalteri. kao neki tinejdžeri, koji nisu transvestiti, nose bruseve ispod regularne odeće. to im daje samopouzdanje kako načuh, neki novi pokret. počeli su da proizvode bruseve za njih.
Link to comment
e ako se ne dovucem u grmlje na taj prvomajski uranak, da iz prikrajka shacnem sve te sa modnih pista utekle rafinirane dushe sa dobro osmisljenim garderobama i estetskim sudom o jebeno svemu. sve sam arbiter elegancije, petronije do petronija. do mojega.ti si cmrlj forumska joan rivers, fashion police majkumu.
hvala na komplimentu, cenim lik i delo pomenute :fantom: mada, nisam ja fesn polis, dozvoljavam ja da se ljudi odvratno obuku, no je ovo mesto da se to i kaze :P
Link to comment
mnogo volim sve na raznobojne štrafte, pa i pamučne hulahopke. naravno, ne uz grubinke, iako imam jedne japanke-grubinke (rozle naughty.gif).pravda za neprimetne devojčice iz susedstva!
volim i ja strafte ponegde, a ono iznad sam se zevzecila sa tonijem adamsom. naravno da ne gledam sta ko nosi i kako. em nam je ovaj zivot jedna dolina bola, suza i ponosa, jos samo fali da brinemo sta ce ko da misli o tome sta oblacimo. :D
Link to comment
volim i ja strafte ponegde, a ono iznad sam se zevzecila sa tonijem adamsom. naravno da ne gledam sta ko nosi i kako. em nam je ovaj zivot jedna dolina bola, suza i ponosa, jos samo fali da brinemo sta ce ko da misli o tome sta oblacimo. :D
zevzečim se i ja, ovo je 1 relaksirajuća tema. nije meni što će drugi da brinu ili da ja brinem o drugima, nego se živa nasekiram svaki put kad treba da se upristojim- nikad nemam ništa adekvatno. to mi je ultimativni hejt što se odeće tiče. :kme: nemam šta da obučem :kme:modne pojave delim na: a) ogavne na meni i b) ogavne na drugima. laugh.gif
Link to comment
hvala na komplimentu, cenim lik i delo pomenute :fantom: mada, nisam ja fesn polis, dozvoljavam ja da se ljudi odvratno obuku, no je ovo mesto da se to i kaze :P
pa to to, ni bakuta ne hapsi, samo kaze ko se odvratno obukao -_-
hahahh, najaca mi gagorderka sto slusa sta ovi pricaju.
svasta. naravno da slusam i korigujem svoje ponasanje accordingly.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...