Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

ako se adekvatno obuces i brendiras, ne moras iz prikrajka. mozemo zajedno da odemo kod stiliste da se spremimo.
ma 'de smem ...gde je ono krme-smajli?
Link to comment
cubaka cizme.nista gore nego kad se nose po snegu ili kisi... pa se taj donji deo sav ulepi i sljapka. gadan prizor.
Zar te nisu za po kuci???
Link to comment
jesu, za po iglou. ko nema centralno grejanje.
Ma vidjao ja po postenim kucama nesto slicno. Mozda nisu toliko okovane krzno ali ... cini mi se da se kucne prodaju u accesssoarr ducanu Edited by CowBoy
Link to comment
e ako se ne dovucem u grmlje na taj prvomajski uranak...
:lolol:ja sam na prošli otišla u kroksima i od tad niko više ne čita šta pišem na forumu i nisam više dobila nijednu privatnu poruku.
Link to comment
e ako se ne dovucem u grmlje na taj prvomajski uranak, da iz prikrajka shacnem sve te sa modnih pista utekle rafinirane dushe sa dobro osmisljenim garderobama i estetskim sudom o jebeno svemu. sve sam arbiter elegancije, petronije do petronija. do mojega.
l_bc757aefca9e4abdbcba48593aa56191.png
Link to comment

hahahh, najaca mi gagorderka sto slusa sta ovi pricaju. pa da se neko povodi forumaskim ukusima i preporukama ne bi iz kuce izasao i aktivno bi mrzeo sve osim falafela, piva straropramen i pokojih ska bendova (tu imamo neki konsenzus).naravno da stikle mogu da idu prelepo uz uske farmerke, kao sto ima i lepih baletanki. ja nemam sta da trazim u kroksicama i agzicama, ali ko voli nek izvoli..

Link to comment
Ovo neko voli na forumu?
ne, ne, forumasi nista ne vole. nema voljenja, najbolje sto moze je da se nesto ne mrzi. ako jako mrzis staropramen i speslse npr, onda cu i to da precrtam, da sacekam da se javi neko ko falafel smatra pretencioznim splacinama fertilnog polumeseca i da zavrsimo pricu. :D
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...